X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Gowin

Sobolewski o projekcie ustawy o mandatach: będziemy starali się uwzględnić wątpliwości koalicjantów

Szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski powiedział, że do projektu ustawy o mandatach mogą zostać wprowadzone poprawki. - Wątpliwości, które będą podnoszone przez naszych koalicjantów czy posłów ze Zjednoczonej Prawicy będziemy starali się uwzględnić w pracach w Sejmie - tłumaczy rozmówca portalu PolskieRadio24.pl. Polityk PiS dodał, że projekt jest obecnie konsultowany w ramach Zjednoczonej Prawicy. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Sobolewski PiS ustawa Jarosław Gowin

Miliard złotych dotacji i rekompensat. Znamy szczegóły pomocy dla gmin górskich

Na wsparcie inwestycyjne dla gmin położonych na terenach górskich rząd zamierza przeznaczyć ponad 700 mln zł - poinformował wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Dodatkowo planuje się refundować 80 proc. umorzenia podatków od nieruchomości. Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk powiedział, że łącznie na pomoc dla samorządów ma trafić miliard złotych.
Zobacz więcej na temat:  turystyka POLSKA GOSPODARKA Jarosław Gowin Michał Dworczyk

Wkrótce szczegóły pomocy dla branży turystycznej w górach. Możliwe zwolnienia z podatku od nieruchomości

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, mają być ogłoszone szczegóły propozycji pomocy dla branży turystycznej w gminach górskich. Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin powiedział, że będzie im zaoferowana konkretna pomoc adresowana do samorządów.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Jarosław Gowin turystyka Koronawirus w Polsce firma GOSPODARKA

Jarosław Gowin: do 45 branż trafi kwota ponad 20 mld złotych

– Poszczególne firmy będą dostawały kwoty naprawdę znaczące. Generalnie rzecz biorąc polska gospodarka w pandemii daje sobie radę relatywnie dobrze na tle innych krajów europejskich – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Jarosław Gowin, wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa GOSPODARKA gospodarka polska Beata Michniewicz Jarosław Gowin POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo firma

Jest decyzja rządu ws. Tarczy 2.0. Jarosław Gowin: do sektora MŚP trafi 20 mld zł

Rząd przyjął uchwały ws. Tarczy Finansowej 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm oraz noweli Tarczy Finansowej 1.0 PFR - poinformował wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Dodał, że do mikro, małych i średnich firm trafi łącznie 20 mld zł - jako nowe wypłaty i umorzenia.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Jarosław Gowin koronawirus rząd POLSKA GOSPODARKA

Pakiet mieszkaniowy. Zobacz, co zawiera i jakie są formy wsparcia

Finansowe wsparcie budownictwa społecznego i komunalnego, łatwiejszy dostęp do gruntów pod zabudowę, zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem dla osób o niskich dochodach, dopłaty do czynszu dla podnajemców mieszkań - to niektóre rozwiązań zawartych w przyjętej w tym roku przez parlament tzw. społecznej części pakietu mieszkaniowego.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania Jarosław Gowin GOSPODARKA budownictwo pomoc Koronawirus w Polsce

Środki z budżetu unijnego. Jarosław Gowin wskazał, na co zostaną przeznaczone

- Środki z nowego unijnego budżetu i funduszu odbudowy trafią w Polsce m.in. na transformację energetyczną, Zielony Ład i na inwestycje samorządowe - powiedział w piątek w portalu wp.pl wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Zdaniem wicepremiera inwestycje samorządowe mogą być jedną z głównych dźwigni rozwoju Polski i powrotu polskiej gospodarki na ścieżkę wzrostu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA budżet ue budżet UE 2021-2027 Unia Europejska fundusze ue fundusze unijne Polska w Unii Europejskiej Europa polityka Jarosław Gowin

"Możliwa jest suwerenność Polski i wspólna Europa". Gowin o porozumieniu ws. budżetu UE

- Możliwe są i suwerenność Polski, i wspólna Europa, i gwarancje naszych niezawisłych praw, i setki miliardów należnych nam funduszy europejskich - tak wicepremier Jarosław Gowin skomentował informację o porozumieniu przywódców unijnych ws. budżetu UE i funduszu odbudowy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski dyplomacja Jarosław Gowin Unia Europejska Europa budżet ue budżet unijny budżet UE 2021-2027