X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jarosław Gowin

Gowin: bierzemy poważnie pod uwagę wydzielenie Warszawy z województwa mazowieckiego

- To jest podyktowane przede wszystkim skuteczniejszym, bardziej równomiernym, bardziej efektywnym wykorzystaniem funduszy unijnych - powiedział w piątek w Lublinie lider Porozumienia Jarosław Gowin, pytany o plany związane ze zmianami podziału administracyjnego kraju.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA samorząd Porozumienie Jarosława Gowina Warszawa mazowieckie Jarosław Gowin województwo mazowieckie

"Komentarz dnia" - powyborcze obserwacje

Michał Karnowski ("Sieci") i Wojciech Wybranowski ("Życie Stolicy") rozmawiali: o opiniach wypowiadanych po wyborach prezydenckich i zapowiedzi protestów wyborczych. Zastanawiali się, czy Rafał Trzaskowski przyjmie zaproszenie Andrzeja Dudy do Pałacu Prezydenckiego oraz dyskutowali o możliwych ruchach na prawicy i postawie Jarosława Gowina.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek wybory prezydenckie Rafał Trzaskowski Jarosław Gowin

Gowin: reelekcja prezydenta daje gwarancję stabilności na szczytach władzy

- Reelekcja prezydenta Andrzeja Dudy daje gwarancję trzech lat stabilności na szczytach władzy, której bardzo potrzebujemy, bo przed Polską ogrom wyzwań. Gdyby prezydentem został Rafał Trzaskowski, znacznie trudniej byłoby tym wyzwaniom sprostać - powiedział prezes Porozumienia Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce polityka Jarosław Gowin Porozumienie Jarosława Gowina Andrzej Duda prezydent infografika POLSKA

"Inicjatywa prezydenta obliczona na zasypywanie podziałów". Gowin o "Koalicji Polskich Spraw"

Szef Porozumienia i były wicepremier Jarosław Gowin chwali inicjatywę prezydenta Andrzeja Dudy dotyczącą rozmów o tzw. koalicji polskich spraw. Wczoraj prezydent zaapelował do polityków PSL-Koalicji Polskiej, Konfederacji i samorządowców o spotkanie po wyborach i rozmowy na tematy najważniejsze dla obywateli. To między innymi rodzina, pamięć o historii i ambicja rozwijania Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka prezydent Andrzej Duda Jarosław Gowin kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie

"Budowa przyszłego koalicjanta dla PO". Gowin o stowarzyszeniu Hołowni

- Nie wiem, czy przekazanie poparcia kandydatowi KO było kalkulacją samego Hołowni, ale "za jego kandydaturą stoją środowiska, którym niewątpliwie jest dużo bliżej, a nawet bardzo blisko, do PO" - podkreślił w czwartek lider Porozumienia, poseł Jarosław Gowin. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Szymon Hołownia Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 polityka opozycja zjednoczona prawica PiS Platforma Obywatelska

Jarosław Gowin: wybór Trzaskowskiego oznaczałby trzy lata bezustannego konfliktu

- Zjednoczona Prawica ma wielką satysfakcję, że Polacy tak wysoko ocenili 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy. W II turze obstawiam wynik 52 do 48 proc. na korzyść prezydenta. Taki wynik jest w pełni realny - mówił w Polskim Radiu 24 prezes Porozumienia Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Gowin Porozumienie Jarosława Gowina Rafał Trzaskowski Andrzej Duda polityka wybory prezydenckie 2020 Polskie Radio 24 POLSKA

Jarosław Gowin: Polska ambitna to prezydent Andrzej Duda, Polska ospała to Rafał Trzaskowski

- Prezydent Andrzej Duda gwarantuje Polsce skuteczną walkę z kryzysem i dalszy rozwój gospodarczy poprzez dobrą współpracę z rządem - powiedział szef Porozumienia Jarosław Gowin. Dodał, że kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski to wizja Polski "biernej i ospałej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Łódź wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 polityka

Jarosław Gowin: Łukasz Szumowski nie miał żadnego wpływu na przyznawanie grantów

– Dziś bardzo łatwo jest się mądrzyć, ale proszę pamiętać, w jak wielkim napięciu minister Szumowski i cały rząd, którego byłem jeszcze wtedy członkiem, podejmował decyzje – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia lider Porozumienia Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin szkolnictwo wyższe Trójka Porozumienie Jarosława Gowina Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia

Jarosław Gowin: Łukasz Szumowski nie podejmował żadnych decyzji ws. grantów NCBiR

- W każdym ministerstwie jest tak, że gdy jeden z wiceministrów wyjeżdża np. na negocjacje do Brukseli, zastępuje go inny z wiceministrów. To jest zastępstwo czysto formalne. Mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że pan minister Łukasz Szumowski żadnych decyzji w sprawie grantów przyznawanych przez NCBiR nie podejmował - powiedział w RMF FM były szef resortu nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Łukasz Szumowski polityka Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

"Nie podejmował żadnych działań związanych z przyznawaniem grantów przez NCBR". Gowin o Szumowskim

Łukasz Szumowski, obejmując urząd wiceministra nauki, poinformował o biznesowej aktywności brata. Z powodu potencjalnego konfliktu interesów nigdy nie podejmował żadnych działań związanych z przyznawaniem grantów przez NCBR – oświadczył w środę lider Porozumienia Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia PiS zdrowie koronawirus Koronawirus w Polsce Łukasz Szumowski Jarosław Gowin