X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Janusz Wojciechowski

K. Płażyński: trudno znaleźć lepszego fachowca niż J. Wojciechowski

- Trudno znaleźć inną osobę, która byłaby fachowcem takiej skali, jeżeli chodzi o sprawy rolnictwa i prac Parlamentu, czy - szerzej – instytucji i organów unijnych – powiedział o Januszu Wojciechowskim, kandydacie na unijnego komisarza rolnictwa ds. Kacper Płażyński, gość "Sygnałów Dnia".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Janusz Wojciechowski Kacper Płażyński polityka Unia Europejska Krzysztof Świątek Lech Wałęsa Platforma Obywatelska

M. Ociepa: decyzja ws. J. Wojciechowskiego motywowana politycznie

- Skoro ustaliliśmy, nawet z polską opozycją, że Janusz Wojciechowski jest najlepszym, kompetentnym kandydatem na to stanowisko, to znaczy, że mamy do czynienia ze względami politycznymi - powiedział Marcin Ociepa, wiceminister przedsiębiorczości i technologii, komentując doniesienia mediów, że polski kandydat na komisarza w KE zostanie odrzucony.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Prawo i Sprawiedliwość polityka Krzysztof Świątek Janusz Wojciechowski Komisja Europejska Parlament Europejski

R. Czarnecki: wystąpienie J. Wojciechowskiego spokojne i merytoryczne

- Polski kandydat był sobą, nie kłaniał się okolicznościom, powiedział co myśli o strukturze rolnictwa w Unii Europejskiej – komentował przesłuchanie Janusza Wojciechowskiego w związku z kandydaturą na stanowisko komisarza ds. rolnictwa Ryszard Czarnecki eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Czarnecki Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska Janusz Wojciechowski Komisja Europejska Eliza Olczyk

Parlament Europejski: Janusz Wojciechowski odpowie na dodatkowe pytania

Kandydat Polski na komisarza do spraw rolnictwa musi odpowiedzieć na kolejne pytania - nie uzyskał pozytywnej oceny europosłów po wczorajszym wysłuchaniu. Janusz Wojciechowski przez ponad dwie godziny odpowiadał na pytania deputowanych z komisji rolnej i środowiska, jednak przedstawiciele grup politycznych uznali, że jego odpowiedzi były mało konkretne. Dlatego zdecydowali, że na piśmie Janusz Wojciechowski będzie musiał odpowiedzieć na kolejne pytania.
Zobacz więcej na temat:  Janusz Wojciechowski Parlament Europejski Unia Europejska rolnictwo

Jacek Podgórski: byłbym zdziwiony, gdyby Wojciechowski nie został komisarzem

- Bazując na pewnych kuluarowych informacjach, ale także na doniesieniach medialnych, byłbym niezwykle zdziwiony, gdyby Janusz Wojciechowski nie został unijnym komisarzem ds. rolnictwa. Jeżeli byłyby jakiekolwiek problemy, rozpatrywałbym je wyłącznie w kategoriach pewnej gry politycznej - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Podgórski, dyrektor Instytutu Gospodarki Rolnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Komisja Europejska Janusz Wojciechowski

J. Saryusz-Wolski: naiwnością jest zakładać dobre intencje opozycji

- Było oczywiste, że polska totalna opozycja będzie chciała przeszkadzać polskiemu kandydatowi na komisarza. To ciąg dalszy donoszenia na Polskę i szkodzenia naszym interesom, co trwa od dłuższego czasu - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Saryusz-Wolski, europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Koalicja Europejska Platforma Obywatelska wybory do Parlamentu Europejskiego Unia Europejska Janusz Wojciechowski Ursula von der Leyen Dorota Kania