X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jan Mosiński

"Propozycje PO to political fiction". Jan Mosiński o "Recepcie na kryzys"

- To, co proponuje PO, to pokazanie zarówno hipokryzji, jak i niezrozumienia sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Biorąc pod uwagę przedstawione postulaty, jest pewne, że ich realizacja doprowadziłaby do demolki finansów publicznych i do kryzysu - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zdrowie Daniel Obajtek gospodarka polska Jan Mosiński Antoni Trzmiel Krajowy Program Odbudowy

Trzaskowski rozmawia z Biedroniem o nowym bloku politycznym? Mosiński: wolałbym, żeby zajął się Warszawą

- Dziwne, że wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej angażuje się w tak ryzykowny projekt, jak próba stworzenia nowego bloku centrolewicowego z Robertem Biedroniem. Wolałbym, żeby zajął się miastem, Warszawą - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński. Gościem audycji była także Anita Sowińska z Lewicy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski Robert Biedroń polityka Jan Mosiński partie polityczne

"Wyroki Trybunału Konstytucyjnego są ostateczne". Poseł PiS o dyskusji ws. dopuszczalności aborcji

- Żaden organ konstytucyjny ani urząd w Polsce nie ma prawa do oceny merytorycznej wyroku Trybunału Konstytucyjnego, którego wyroki mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne. Nikt nie ma prawa oceniać, czy ten wyrok zapadł zgodnie z prawem, czy skład sądu był prawidłowy, czy nie - mówił w Polskim Radiu 24 Robert Gontarz (PiS), który dyskutował z Gabrielą Lenartowicz (PO) o wyroku TK.
Zobacz więcej na temat:  strajk kobiet Trybunał Konstytucyjny prawo aborcja protest POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Jan Mosiński Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Mirosław Skowron

Koronawirus w Polsce. Jan Mosiński: nie chcemy dopuścić do scenariusza portugalskiego

- W Portugalii uruchomiono gospodarkę, a teraz nie ma gdzie leczyć chorych. Nie chcemy do tego dopuścić. Jeśli w dalszym ciągu będzie stabilizować się liczba chorych oraz zajętość łóżek covidowych, to sądzę, że w ślad za tym będą następowały dalsze poluzowania obostrzeń - powiedział Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Mosiński Adrian Klarenbach koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia

"W poszanowaniu dla prawa ten wyrok należy przyjąć". Jan Mosiński o stanowisku TK ws. aborcji

- Trwają analizy uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego i ewentualnie wtedy będzie można mówić, czy będą podejmowane działania legislacyjne w tym kontekście, czy też sprawę należy uznać za zamkniętą - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  strajk kobiet Trybunał Konstytucyjny prawo aborcja protest POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel Jan Mosiński

"Rzuca niekorzystne światło na Donalda Tuska". Politycy o sprawie Nowaka

Sławomir Nowak były minister transportu w rządzie PO-PSL usłyszał kolejne prokuratorskie zarzuty korupcyjne. Politycy obozu rządzącego, ale i opozycji, z którymi rozmawiał portal PolskieRadio24.pl, zgodnie przyznają, że sprawa ta szkodzi wizerunkowi Platformy Obywatelskiej. - Zawsze taka sytuacja kładzie się cieniem na formację, z której się wywodzi - mówi senator PiS Jan Maria Jackowski. 
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Nowak prokuratura Jan Mosiński

Jan Mosiński: szczepienie się przeciwko COVID-19 to postawa patriotyzmu

- Szczepionka daje szansę przezwyciężyć koronawirusa, dać odpór trzeciej fali pandemii. Miliony Polaków powiedzą tak: "zaszczepimy się, bo jest to też pewnego rodzaju postawa patriotyzmu jednego wobec drugiego" - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński. Gościem audycji "Dwie strony" był także poseł PSL Władysław Teofil Bartoszewski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Mosiński Władysław Teofil Bartoszewski Dorota Kania POLSKA polityka Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepionka szczepienia pandemia

Jan Mosiński: wymiar sprawiedliwości III RP nie chciał wyjaśniać zbrodni komunistycznych

- Kpiną z ofiar i wymiaru sprawiedliwości było zakwalifikowanie wydarzeń z grudnia 1970 roku jako bójki z użyciem broni ze skutkiem śmiertelnym. Wymiar sprawiedliwości III RP nie chciał zajmować się wyjaśnianiem zbrodni komunistycznych - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jan Mosiński Polskie Radio 24 historia Polski komunizm PRL Grudzień 1970

Jan Mosiński o słowach Borysa Budki: opozycja chce pisać historię na nowo

- Opozycja postanowiła pisać historię na nowo. Celem jest wyrobić w opinii młodych ludzi opinię, że stan wojenny nie był niczym strasznym - powiedział Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości. Odniósł się tym samym do słów Borysa Budki w rocznicę stanu wojennego o analogii między tamtymi wydarzeniami a dzisiejszymi czasami. 
Zobacz więcej na temat:  Borys Budka Jan Mosiński Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość stan wojenny opozycja Solidarność Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA polityka

"Opozycja osłabia pozycję Polski". Politycy komentują wydarzenia tygodnia

- Nie wyciągajmy sporów poza granice Polski, bo to nas osłabia. Jeżeli ktoś widzi, że jesteśmy podzieleni, traktuje nas jako słabszego negocjatora - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Szramka z Kukiz'15. W audycji "Sztuka Słuchania" dyskutowali także Jan Mosiński (PiS), Norbert Kaczmarczyk (Solidarna Polska) i Andrzej Szejna (Nowa Lewica).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Parlament Europejski opozycja rząd Mateusza Morawieckiego budżet unijny polityka Jan Mosiński Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

"Zabijając, pokazują swoją wiarę". Politycy o ataku islamskich bojowników w Austrii

- Islam ma falowe zachowania. Gdy uda się ograniczyć działalność jednej grupa i następuje przerwa, pojawia się kolejna grupa i nowi bojownicy, którzy poprzez zabijanie pokazują swoją wiarę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Marek Dyduch z Lewicy. W "Debacie Jedynki" uczestniczył również Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Austria terroryzm Jan Mosiński Michał Rachoń