X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jan Dziedziczak

"Polonia to nasz kapitał w relacjach ze światem". Jan Dziedziczak z okazji Dnia Polonii

- Każdy Polak mieszkający za granicą jest ambasadorem naszej ojczyzny, Polonia to nasz kapitał w relacjach ze światem - mówi pełnomocnik rządu do spraw Polonii Jan Dziedziczak. Dziś obchodzony jest Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Polski parlament ustanowił to święto w 2002 roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polonia polityka Jan Dziedziczak Prawo i Sprawiedliwość Polacy za granicą

Chciała zagłodzić Polskę, teraz żąda sankcji. Dziedziczak: wstyd dla instytucji UE, że pełni to stanowisko

Wiceszefowa Parlamentu Europejskiego Katarina Barley, która jesienią mówiła o "zagłodzeniu Polski i Węgier", żąda sankcji finansowych dla naszego kraju. - To całkowicie skompromitowana pani. To wstyd dla unijnych instytucji, że dalej pełni ona swoje stanowisko, po tak skandalicznych słowach - powiedział dla tvp.info Jan Dziedziczak, minister w Kancelarii Premiera.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Jan Dziedziczak

"Wobec gróźb więzienia i łagrów nie ma negocjacji". Jan Dziedziczak o aresztowaniach Polaków na Białorusi

- W sprawie prześladowania naszych rodaków, ich aresztowania, gróźb więzienia, łagrów wieloletnich, nie ma negocjacji - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak, pełnomocnik rządu ds. Polonii i Polaków za granicą, pytany o aresztowania Polaków na Białorusi. - Nie wyobrażam sobie, by wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich dniach, pozostały bez odczuwalnej odpowiedzi ze strony państwa polskiego - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adrian Klarenbach Jan Dziedziczak Białoruś rząd dyplomacja Polacy na Białorusi

"Stają w obozie z Martą Lempart". Jan Dziedziczak o stanowisku PO ws. aborcji

- PO przez lata uciekała od autodefinicji, od określenia, jakim jest ugrupowaniem. Była nazywana partią władzy, partią bezideową. Teraz klamka zapadła, mamy bardzo lewicową autodeklarację - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Konstytucyjny prawo aborcja protest POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska Tadeusz Płużański Jan Dziedziczak

"III RP w pełnym wydaniu, gdzie są równi i równiejsi". Jan Dziedziczak o szczepieniach celebrytów

- W niektórych instytucjach, w tym wypadku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, czas się zatrzymał i mamy III RP w pełnym wydaniu, gdzie są równi i równiejsi. Jeżeli jesteś celebrytą, masz znajomych, to masz dostęp do dóbr ponad innymi - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak, pełnomocnik rządu ds. Polonii i Polaków za granicą.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Koronawirus w Polsce szczepionka COVID-19 pandemia Krystyna Janda Leszek Miller szczepienia Tadeusz Płużański Jan Dziedziczak społeczeństwo

Konkurs "Polonia i Polacy za Granicą 2021". Minister Jan Dziedziczak zachęca do uczestnictwa

Pełnomocnik rządu do spraw Polonii i Polaków za granicą Jan Dziedziczak zachęca do włączenia się w konkurs o dotacje "Polonia i Polacy za Granicą 2021". O pieniądze mogą ubiegać się organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, w tym kościelne, zarejestrowane w Polsce, które zaangażowane są we wsparcie naszych rodaków na całym świecie.
Zobacz więcej na temat:  Polonia Polacy za granicą kancelaria premiera Jan Dziedziczak

Ogłoszono konkurs "Polonia i Polacy za granicą 2021". Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dotacje

Do końca roku organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dotacje w ramach konkursu "Polonia i Polacy za granicą 2021". Na ten cel przeznaczono 50 milionów złotych. Szczegóły przedstawił dziś pełnomocnik rządu do spraw Polonii i Polaków za granicą, minister Jan Dziedziczak.
Zobacz więcej na temat:  Polonia Ministerstwo Spraw Zagranicznych kancelaria premiera Polacy za granicą Jan Dziedziczak