X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Jakub Kukla

Krakowski MOCAK ponownie otwarty. "Przyjście tu jest dowodem wielkiej potrzeby"

- Obserwowaliśmy kto pierwszy się odważy nas odwiedzić i muszę powiedzieć, że przede wszystkim była to awangardowa młodość. Byliśmy zaskoczeni, bo pierwszego dnia było około 70 zwiedzających, więc to bardzo dużo w obliczu psychicznego oporu przed społecznymi kontaktami - mówiła dr Anna Maria Potocka, dyrektor Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie.
Zobacz więcej na temat:  Kraków muzeum Dwójka Jakub Kukla

"Domówka z Dwójką". Paweł Szamburski: to koncert osobisty i nieformalny

- Zależało mi na tym, żeby podczas mojego występu stworzyć atmosferę takiego reportażowego atrybutu koncertu, czyli słychać będzie szum wiatru, śpiew ptaków czy syrenę karetki, która jedzie w oddali. Wszystkie niedoskonałości, które są naturalne dla sytuacji, w jakiej się znajduję - opowiadał muzyk, gospodarz kolejnej "Domówki z Dwójką".
Zobacz więcej na temat:  Domówka w Dwójce Jakub Kukla Dwójka

"Domówka z Dwójką". Aleksander Dębicz: czuję publiczność

- To bardzo ciekawe doświadczenie, zwłaszcza jeśli koncert jest na żywo strumieniowany w internecie. To trochę dziwne, ale i ekscytujące, że żyjemy w świecie, którego technologia umożliwia nam błyskawiczne połączenie się z publicznością - opowiadał polski pianista i kompozytor, który wraz z Jakubem Józefem Orlińskim zagra podczas drugiego, kameralnego koncertu w Dwójce.
Zobacz więcej na temat:  Dwójka #zostańwdomu Jakub Kukla

"The Science of Fiction". Komponowanie inspirowane Lemem

- Jak wiemy, Stanisław Lem był gigantem, a obszary takie jak rzeczywistość wirtualna, ponadludzka inteligencja czy astronautyka w XXI wieku to wątki, które dobrze się spinają z muzyką współczesną. Dlatego czekamy właśnie na takie koncepcje utworów - mówiła Barbara Schabowska o najnowszym konkursie Instytutu Adama Mickiewicza, skierowanym do młodych kompozytorów.
Zobacz więcej na temat:  Barbara Schabowska Stanisław Lem muzyka klasyczna muzyka współczesna Dwójka Jakub Kukla