X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Sasin

Jacek Sasin: nie można wprowadzić stanu nadzwyczajnego tylko po to, żeby przesunąć wybory

- Opozycja w sposób nieodpowiedzialny, tylko dla realizacji swojego partykularnego interesu politycznego, w sytuacji kiedy kandydaci opozycji - jak wynika z sondaży - nie mają dzisiaj szans, żeby skutecznie zmierzyć się z prezydentem Andrzejem Dudą, szuka innego sposobu, żeby te wybory storpedować - mówił w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jacek Sasin Polskie Radio Sygnały Dnia Katarzyna Gójska wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce kwarantanna Poczta Polska

Jacek Sasin: chodzi o bezpieczeństwo Polaków, dziwi mnie brak zgody w tej sprawie

– Najlepiej byłoby, żeby projekt głosowania korespondencyjnego uzyskał konsensualne poparcie sił politycznych. Projekt PiS w sprawie głosowania odpowiada na lęki związane z epidemią i przenoszeniem się koronawirusa – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Koronawirus w Polsce POLSKA Jacek Sasin wybory prezydenckie tarcza antykryzysowa

Jacek Sasin: Poczta Polska jest przygotowana na głosowanie korespondencyjne

- Poczta Polska jest przygotowana do przeprowadzenia tego typu działań jak głosowanie korespondencyjne. Taki system jesteśmy w stanie stworzyć - powiedział w piątek wicepremier Jacek Sasin. Dodał też, że w Polsce jest prawie 30 mln wyborców, ale ich adresów jest ok. 14 mln.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Jacek Sasin Poczta Polska Ministerstwo Aktywów Państwowych

Jacek Sasin o tarczy antykryzysowej. "Ma ułatwić przetrwanie i pomóc w odrodzeniu"

– W żadnym wypadku nie jesteśmy w stanie jako państwo zrekompensować wszystkich strat, ale to ma być pewna ulga. Straty będą, dotyczące małych i średnich, jak i dużych firm, których na razie w tych rozwiązaniach nie ma – mówił w Programie 3 Polskiego Radia minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Jacek Sasin Kuba Strzyczkowski koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa

Uroczystości rocznicowe w Smoleńsku. Sasin: weźmie w nich udział delegacja czysto państwowa

Niespełna 50-osobowa delegacja uda się do Smoleńska na obchody 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej i 80. rocznicy zbrodni katyńskiej. - Na uroczystości rocznicowe do Smoleńska pojedzie delegacja czysto państwowa, obejmująca osoby pełniące funkcje publiczne, w tym m.in. premiera - powiedział wicepremier Jacek Sasin. Według niego zamiar udania się do Smoleńska miał Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Sasin katastrofa smoleńska Zbrodnia Katyńska Smoleńsk Smoleńsk 2020

Zmiana terminu wyborów? Wicepremier: w tej chwili nie wyobrażam sobie takiej sytuacji

- Nie ma przesłanek do odwołania czy przesunięcia wyborów prezydenckich, ani wprowadzenia stanu wyjątkowego - powiedział w środę wicepremier Jacek Sasin. Według niego wszystko wskazuje na to, że do wyborów dojdzie. Państwo ma ograniczyć niebezpieczeństwo zarażenia podczas głosowania - dodał.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce Jacek Sasin wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce polityka zdrowie bezpieczeństwo POLSKA

Jacek Sasin o "tarczy antykryzysowej": nie można jej wpisywać w spór polityczny

- Apelujemy, aby opozycja się opamiętała i wokół tej sprawy nie próbowała toczyć politycznej gry. Trzeba jak najszybciej przyjąć projekt w Senacie i dać mu możliwość wejścia w życie. Tu liczą się nawet nie dni, ale godziny – mówił wicepremier Jacek Sasin o pracach nad "tarczą antykryzysową" która będzie przedmiotem dzisiejszego posiedzenia Senatu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka przedsiębiorca Koronawirus w Polsce koronawirus firma Jacek Sasin

Jacek Sasin: za dwa lata całkowicie uniezależnimy się od rosyjskiego gazu

Minister aktywów państwowych Jacek Sasin skomentował orzeczenie Trybunału Arbitrażowego w Sztokholmie, który przyznał rację PGNiG w sporze cenowym z Gazpromem. Jak powiedział, można liczyć, że "że po 2022 roku, po tym, jak wygaśnie kontrakt jamalski z Rosją, całkowicie uniezależnimy się od gazu rosyjskiego".
Zobacz więcej na temat:  energetyka Rosja POLSKA Jacek Sasin polityka bezpieczeństwo energetyczne LOT Gazprom

Jacek Sasin: liczymy na sprawny proces legislacyjny ws. "tarczy antykryzysowej"

- Liczymy na to, że proces legislacyjny w sprawie "tarczy antykryzysowej" uda się przeprowadzić niezwykle sprawnie. Myślę, że te rozwiązania już w przyszłym tygodniu staną się oficjalnie obowiązującym prawem – powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Sasin koronawirus Koronawirus w Polsce GOSPODARKA polityka Katarzyna Gójska