X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Saryusz-Wolski

Saryusz-Wolski: Polska nie pozwoli na wiązanie unijnych funduszy z praworządnością

- Polska nie ustąpi i nie pozwoli na powiązanie unijnego budżetu z kwestiami praworządności - zapewnił w programie "#Jedziemy" europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski. Odniósł się w ten sposób do możliwego weta Polski ws. ustaleń budżetowych. - Skąpcy chcą wywrócić cały budżet UE, chowając się za pretekstem powiązania z nim standardów praworządności - zaznaczył polityk.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska fundusze unijne Prawo i Sprawiedliwość Jacek Saryusz-Wolski Jarosław Kaczyński Parlament Europejski POLSKA

"Zjednoczona Prawica wychodzi ze sporu wzmocniona". Jacek Saryusz-Wolski o podpisaniu umowy koalicyjnej

- Zjednoczona Prawica wychodzi z tego sporu wzmocniona, z oczyszczoną atmosferą i z konsolidacją programową. Reszta to szczegóły personalne - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Jacek Saryusz-Wolski, europoseł PiS. O podpisanym porozumieniu liderów partii rządzącej mówił też Dariusz Klimczak, wiceprezes i poseł PSL.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jacek Saryusz-Wolski zjednoczona prawica

Saryusz-Wolski: europejska solidarność legła na dnie Bałtyku, ale Nord Stream 2 być może da się zatrzymać

- Determinacja niemiecka jest wielka. Za nimi stoją inni udziałowcy: Francja, Austria, Holandia (...). Idzie raczej w kierunku tego, że Gazprom i Nord Stream 2 mają coraz większe kłopoty, ale przeciąganie liny trwa. Sprawa nie jest przesądzona - mówił w Polskim Radiu 24 eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa energetyka Niemcy Nord Stream 2 Rosja Jacek Saryusz-Wolski Polskie Radio 24

Orędzie przewodniczącej KE o stanie UE. Saryusz-Wolski: zła diagnoza prowadzi do złej terapii

- Ton wystąpienia Ursuli von der Leyen był taki, że "jako państwo europejskie jesteśmy w znakomitej formie", tymczasem Unia Europejska jest skłócona i nie reaguje adekwatnie do zagrożeń. Jednostronność wystąpienia pani von der Leyen szkodzi wiarygodności UE - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Saryusz-Wolski, europoseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Ursula von der Leyen Parlament Europejski Komisja Europejska pandemia COVID-19 Jacek Saryusz-Wolski Antoni Trzmiel Polskie Radio 24

"Opinie zamiast faktów". Dominika Ćosić o debacie PE ws. praworządności w Polsce

- Część europosłów liczy na to, że uda się wprowadzić zaostrzone przepisy dotyczące praworządności i na tej podstawie odebrać pieniądze Polsce, a środki przekierować w stronę innych krajów - mówiła w Polskim Radiu 24 Dominika Ćosić, korespondentka TVP w Brukseli.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Jacek Saryusz-Wolski Parlament Europejski reforma sądownictwa Unia Europejska

Jacek Saryusz-Wolski: UE powinna zagrozić Rosji sankcjami za interwencję na Białorusi

- Unia Europejska robi rzeczy potrzebne, natomiast nie robi rzeczy najbardziej potrzebnej, to znaczy nie grozi Rosji sankcjami za interwencję na Białorusi. Inaczej mówiąc zajmuje się mieczem, a nie ręką, która włada tym mieczem - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Saryusz-Wolski, europoseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jacek Saryusz-Wolski Antoni Opaliński ŚWIAT Europa Białoruś Aleksander Łukaszenka Unia Europejska Rosja

Saryusz-Wolski: wyjazd Cichanouskiej z Białorusi osłabi falę protestów, ale ich nie zatrzyma

- Swiatłana Cichanouska z honorem spełniła swoje zadanie i ma prawo być z tego dumna. Z powodu wyjazdu nikt nie powinien jej stawiać zarzutów, myśląc o życiu i zdrowiu bliskich, dokonała wyboru takiego, jakiego musi dokonać matka - mówił w Programie 1 Polskiego Radia europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Krzysztof Świątek Jacek Saryusz-Wolski