X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Karnowski

"Państwo nie może być obojętne". Jacek Karnowski o konferencji "Zderzenie kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę?"

- Jeżeli realnie chcemy się przeciwstawić ideologii, to państwo nie może żałować pieniędzy, skąpić odwagi i języka - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Karnowski. Redaktor Naczelny "Sieci" był uczestnikiem konferencji "Zderzenie kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę?".
Zobacz więcej na temat:  LGBT społeczeństwo Jacek Karnowski POLSKA Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej

"Nieodpowiedni ludzie nie powinni o nich decydować". Andrzej Michałowski o miejscach pamięci

- Tym którzy profanują polską historię, trzeba odebrać możliwość decydowania o miejscach pamięci - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Michałowski, działacz opozycji antykomunistycznej. Gośćmi programu byli też: Andrzej Rozpłochowski i Wojciech Borowik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 historia Polski Solidarność Gdańsk opozycja demokratyczna PRL Westerplatte Aleksandra Dulkiewicz Jacek Karnowski

"Komentarz dnia": szczyt UE, wybory prezydenckie, Sławomir Nowak

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Jacek Karnowski ("Tygodnik Sieci") i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny"). Publicyści dyskutowali m.in. o sukcesie Polski podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli, a także o wyborach prezydenckich i próbach unieważnienia wyników II tury oraz o sprawie Sławomira Nowaka.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Piotr Gociek Jacek Karnowski Bogumił Łoziński Unia Europejska Sławomir Nowak wybory prezydenckie

"Media wzięły udział w akcji politycznej". Jacek Karnowski o dyskusji wokół debaty telewizyjnej

- Próbowano osiągnąć dwa alternatywne scenariusze, oba korzystne dla Rafała Trzaskowskiego. Gdyby Andrzej Duda stawił się i wziął udział w debacie tak jednoznacznie nastawionych mediów, to byłoby duże prawdopodobieństwo, że popełni błąd. Jeśli się nie stawi, to mamy atak - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika "Sieci" o propozycji debaty w TVN.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda polityka Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Ryszard Gromadzki Jacek Karnowski media

Jacek Karnowski: Rafał Trzaskowski zwodzi wizerunkiem pełnym podrób

- Rafał Trzaskowski, jako kreacja wizerunkowa, nie chce wchodzić w konkrety - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika "Sieci". - Niezdecydowani wyborcy PO nie mogli się niczego dowiedzieć od Rafała Trzaskowskiego - stwierdził w "Debacie dnia" w Polskim Radiu 24 Piotr Kubiak z Radia Gdańsk. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Świątek Jacek Karnowski Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza

"Reprezentuje tzw. III RP w jej klasycznej postaci". Jacek Karnowski o Rafale Trzaskowskim

- Rafał Trzaskowski próbuje dokonać pewnej przebieranki, wycofuje się z najbardziej skrajnych poglądów. Jednak praktyka jego rządów w Warszawie jest jednoznaczna, to esencja III RP - powiedział Jacek Karnowski, red. nacz. tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jacek Karnowski Ryszard Gromadzki wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka prezydent Rafał Trzaskowski

"Komentarz dnia": prof Małgorzata Manowska powołana na I Prezesa SN

Bogumił Łoziński ("Gość niedzielny") i Jacek Karnowski (tygodnik "Sieci") komentowali powołanie przez prezydenta Andrzeja Dudę prof. Małgorzatę Manowską na I Prezesa Sądu Najwyższego oraz o wyborach prezydenckich, w tym pogłoskach o możliwej kolejnej zmianie kandydata Platformy Obywatelskiej i procedowaniu przez Senat ustawy o wyborach.
Zobacz więcej na temat:  Jacek Karnowski Bogumił Łoziński Maciej Kożuszek Nasz komentarz

Publicysta: Sopot przez lata był beneficjentem działalności Zatoki Sztuki

- Działalność Zatoki Sztuki przyciągała wielu celebrytów. To nie było wyłącznie tak, że oni tam chodzili, bo to był klub z plażą w środku popularnego kurortu - część z nich bywała tam, bo wiedziała, co ich tam może spotkać - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Ceyrowski, publicysta wPolityce.pl i "Sieci". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Rachoń społeczeństwo pedofilia Sopot Sylwester Latkowski Jacek Karnowski

Bronisław Wildstein: dorobek Rafała Trzaskowskiego to wzrost opłat i ideologizacja Warszawy

- Dorobek Rafała Trzaskowskiego polega na tym, że radykalnie rosną ceny usług miejskich, że problemy, które miały być rozwiązane, nie są rozwiązywane, że następuje ideologizacja i wydawanie pieniędzy na bardzo wątpliwe projekty ideologiczne - mówił w Polskim Radiu 24 pisarz i publicysta Bronisław Wildstein. Gościem "Debaty dnia" był także redaktor naczelny "Sieci" Jacek Karnowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Rafał Trzaskowski wybory w Polsce Krzysztof Świątek Jacek Karnowski Bronisław Wildstein

"Komentarz dnia": wybory, Małgorzata Kidawa-Błońska, Szymon Hołownia

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Jacek Karnowski ("Tygodnik Sieci") i Jakub Jałowiczor ("Gość Niedzielny"). Publicyści dyskutowali m.in. o podejściu opozycji do wyborów prezydenckich, Małgorzacie Kidawie-Błońskiej jako kandydatce Platformy Obywatelskiej i wzroście poparcia dla Szymona Hołowni.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Jacek Karnowski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Szymon Hołownia Małgorzata Kidawa-Błońska

Spór o listy wyborców. Samorządowcy nie chcą jej udostępnić mimo podstawy prawnej

Nie brakuje samorządowców, którzy odmawiają udostępniania Poczcie Polskiej spisu wyborców. Taką decyzję podejmują głównie politycy związani z Platformą Obywatelską. Jest ona wbrew prawu, bo zgodnie z obowiązującymi przepisami Poczta ma prawo zwrócić się o "dane potrzebne do realizacji zadań związanych z organizacją wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Poczta Polska Aleksandra Dulkiewicz Jacek Karnowski

Prof. Reginia-Zacharski o Gowinie: chce być łącznikiem pomiędzy opozycją a obozem rządzącym

- Narracja Jarosława Gowina jest spójna. Patrząc na stan nadzwyczajny przez optykę finansów i gospodarki państwa, to jedynym rozwiązaniem jest wprowadzenie zmian w konstytucji - mówił w audycji Polskiego Radia 24 prof. Jacek Reginia-Zacharski, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego. Gościem audycji był również Jacek Karnowski z tygodnika "Sieci" i portalu wpolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jacek Karnowski Koronawirus w Polsce wybory prezydenckie 2020 Jarosław Gowin