X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Czaputowicz

"Nie podpisaliśmy porozumienia z Niemcami ws. migrantów"

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz zdementował informację podaną przez kanclerz Angelę Merkel jakoby Polska miała zawrzeć porozumienie z Niemcami ws. przyjęcia migrantów ubiegających się tam o azyl. Gość "Sygnałów Dnia" w radiowej Jedynce podkreślił, że w ostatnim czasie nie podpisano żadnego porozumienia ze stroną niemiecką. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Czaputowicz Katarzyna Gójska imigranci w Europie Niemcy Angela Merkel

Szefowie MSZ i MON w Luksemburgu m.in. o relacjach UE-NATO

Ściślejsza współpraca wojskowa to jeden z tematów spotkania unijnych ministrów spraw zagranicznych i obrony w Luksemburgu. Szefowie resortów mają też rozmawiać o relacjach Unii Europejskiej z NATO. Nie jest wykluczone, że zostaną poruszone tematy, których nie ma w programie spotkania. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Luksemburg sankcje Komisja Europejska Unia Europejska Jacek Czaputowicz Mariusz Błaszczak MSZ Ministerstwo Obrony Narodowej MON Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Ekspert: Brytyjczycy są chętni do współpracy

W ramach tzw. polsko-brytyjskiej kwadrygi, w czwartek, spotykali się szefowie resortów spraw zagranicznych i obrony Polski oraz Wielkiej Brytanii. Ministrowie w tym formacie rozmawiają już po raz szósty. – Wielka Brytania to bardzo cenny partner – mówił w Polskim Radiu 24 dr Przemysław Biskup z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Brexit Mariusz Błaszczak Jacek Czaputowicz Boris Johnson polityka Polityka zagraniczna Polski Wielka Brytania

"Nie zgodzimy się na tak drastyczne ograniczenie funduszy"

Państwa chcące redukcji budżetu UE podnoszą kwestię praworządności; to narzędzie polityczne służące osłabieniu pozycji Polski w UE w trakcie negocjacji i instrument wywierania presji, "grupa przyjaciół praworządności" pokrywa się z grupą chcącą obniżenia swej składki - ocenił szef MSZ Jacek Czaputowicz.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ministerstwo Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz budżet UE 2021-2027 budżet ue nowy budżet UE