X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jacek Czaputowicz

Jacek Czaputowicz: partnerzy z UE ze zrozumieniem wsparli naszą inicjatywę ws. Białorusi

- Partnerzy z UE ze zrozumieniem wsparli naszą inicjatywę pilnego zwołania Rady do Spraw Zagranicznych, dziękujemy za to poparcie. Unia musi być aktywna w szukaniu sposobów na zatrzymanie represji stosowanych wobec białoruskiego społeczeństwa - powiedział minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Białoruś Mińsk MSZ Jacek Czaputowicz protest Aleksander Łukaszenka wybory na Białorusi Rada Unii Europejskiej

"Potrzebujemy działać szybko". Inicjatywa Polski ws. Białorusi z poparciem krajów UE

Szefowie MSZ Łotwy, Estonii i Finlandii poparli podczas konferencji w Rydze inicjatywę ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza, z którą wystąpił on do szefa unijnej dyplomacji, aby zorganizować spotkanie szefów MSZ krajów UE w sprawie wyborów na Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś wybory na Białorusi Łotwa Estonia Finlandia Europa Ministerstwo Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz Unia Europejska ŚWIAT

Jacek Czaputowicz rozmawiał z szefem MSZ Libanu. Zadeklarował gotowość dalszej pomocy

Szef MSZ Jacek Czaputowicz odbył w środę rozmowę telefoniczną z nowo powołanym ministrem spraw zagranicznych Republiki Libańskiej Charbelem Wehbe. Podczas rozmowy złożył kondolencje w związku z wybuchem w Bejrucie i zadeklarował gotowość Polski do pomocy w działaniach na rzecz stabilizacji trudnej sytuacji.
Zobacz więcej na temat:  Bejrut Liban wybuch ŚWIAT Bliski Wschód POLSKA Jacek Czaputowicz MSZ dyplomacja Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Trójkąt Lubelski stworzony przez Polskę, Litwę i Ukrainę. Korespondent: ma istotny wymiar

- Powołanie tzw. Trójkąta Lubelskiego to daleko idąca deklaracja. To nie tylko słowa ministrów, ale dokument, który zawiera wiele stwierdzeń i można uznać, że wskazują one, co to ma być za forum i co ma ono oznaczać - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Bobołowicz, korespondent polskich mediów na Ukrainie.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina POLSKA Litwa Jacek Czaputowicz MSZ Polskie Radio 24

"Związki militarne z Ukrainą trzeba mieć". Prof. Andrzej Gil o Trójkącie Lubelskim

- Oczywiście jakieś związki militarne z Ukrainą trzeba mieć, zwłaszcza że Lublin jest przecież miejscem stacjonowania sztabu brygady wielonarodowej polsko-litewsko-ukraińskiej. Ale wydaje mi się, że to raczej skończy się na PR-ze - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Andrzej Gil, odnosząc się do inicjatywy powołania Trójkąta Lubelskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel Polityka zagraniczna Polski Jacek Czaputowicz Litwa Ukraina Trójkąt Lubelski