X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Irak

SG zatrzymała największą w tym roku grupę nielegalnych migrantów. Służby opublikowany film z granicy

Kamera termowizyjna zarejestrowała nielegalne przekroczenie granicy polsko-białoruskiej przez grupę 85 imigrantów. Jak podaje Straż Graniczna, zdarzenie, do którego doszło w sierpniu objęło największą w tym roku liczbę migrantów. Osoby trafiły do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.
Zobacz więcej na temat:  służby i bezpieczeństwo granica migracja straż graniczna Białoruś Irak

SG zatrzymała największą w tym roku grupę nielegalnych migrantów. Służby opublikowany film z granicy

Kamera termowizyjna zarejestrowała nielegalne przekroczenie granicy polsko-białoruskiej przez grupę 85 imigrantów. Jak podaje Straż Graniczna, zdarzenie, do którego doszło w sierpniu objęło największą w tym roku liczbę migrantów. Osoby trafiły do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica migracja straż graniczna Białoruś Irak

Straż Graniczna zorganizuje powrót dla imigrantów z Bliskiego Wschodu. We wrześniu wylecą pierwsze samoloty

- W połowie września planujemy organizację lotów czarterowych do Iraku i Tadżykistanu - poinformowała rzecznik prasowa Straży Granicznej ppor. Anna Michalska. Jak dodała, takie loty organizowane są dla osób, które dostały decyzję o zobowiązaniu do opuszczenia Polski. Są to loty rutynowe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica migracja straż graniczna Irak Tadżykistan służby i bezpieczeństwo

Fotyga apeluje do KE o podjęcie rozmów z Irakiem. Chodzi o migrantów wykorzystywanych przez Białoruś

Eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości Anna Fotyga skierowała do KE interpelację dotyczącą wykorzystywania przez reżim Aleksandra Łukaszenki migrantów jako narzędzia w wojnie hybrydowej przeciwko krajom unijnym. Europoseł zaapelowała o rozmowy z Irakiem w sprawie migrantów wykorzystywanych przez Białoruś. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Białoruś Belgia Bruksela Parlament Europejski Anna Fotyga migracja Białoruś Irak

Vera Jourova: stan wyjątkowy pokazuje powagę kryzysu migracyjnego

- Stanu wyjątkowego nie wprowadzono nawet podczas pandemii, to pokazuje powagę kryzysu migracyjnego - powiedziała Wirtualnej Polsce wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova. Podkreśliła, że należy zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy już dostali się na terytorium UE.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Afganistan migracja imigranci w Europie Białoruś Aleksander Łukaszenka Irak Komisja Europejska

Blisko 350 cudzoziemców nielegalne przekroczyło granicę. Większość to obywatele Iraku i Afganistanu

349 osób, przede wszystkim obywateli Iraku i Afganistanu, które nielegalnie dostały się do Polski z Białorusi, zatrzymali w ostatnich dniach funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej z kilku placówek - podała w poniedziałek SG. Największą grupę - 85 osób - zatrzymano w minioną sobotę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Irak Afganistan straż graniczna Białoruś służby i bezpieczeństwo