X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Grzegorz Puda

Grzegorz Puda: rolnicy, którzy poniosą straty przez stan wyjątkowy, otrzymają wsparcie państwa

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda zapowiedział, że rolnicy którzy poniosą straty wskutek wprowadzenia stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią mogą liczyć na odszkodowania. Podkreślił, że przepisy o stanie wyjątkowym zostały wprowadzone, by skuteczniej chronić polską granicę przed napływem nielegalnych migrantów.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo GOSPODARKA POLSKA stan nadzwyczajny Grzegorz Puda

"Rolnicy będą mogli liczyć na wsparcie państwa". Grzegorz Puda o ew. konsekwencjach stanu wyjątkowego

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda zapowiedział, że rolnicy którzy poniosą straty wskutek wprowadzenia stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią mogą liczyć na odszkodowania. Podkreślił, że przepisy o stanie wyjątkowym zostały wprowadzone, by skuteczniej chronić polską granicę przed napływem nielegalnych migrantów.
Zobacz więcej na temat:  Sejm POLSKA społeczeństwo rolnictwo Grzegorz Puda rolnicy stan nadzwyczajny

Grzegorz Puda o protestach AgroUnii: mają charakter polityczny i ich celem jest budowanie partii

- Działania AgroUnii mają charakter polityczny i jednym z ich celów jest budowanie partii politycznej. Zaraz po ogłoszeniu naszego programu wsparcia rolników lider Agro Unii stwierdził, że te pieniądze nie są im potrzebne i ich nie potrzebuje - powiedział w Polskim Radiu 24 Grzegorz Puda, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  ASF rolnictwo Grzegorz Puda Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pieniądze Polski Ład POLSKA polityka Polskie Radio 24

POLSKIE RADIO 24 Polski Ład dla rolników. Grzegorz Puda: chcemy wspierać małe i średnie gospodarstwa

- Ustawa o rodzinnych gospodarstwach rolnych to przede wszystkim zmiana podejścia do systemu finansowania i do tego, w jaki sposób traktowane są gospodarstwa - mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Puda, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA społeczeństwo polityka Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński zjednoczona prawica rolnictwo Polski Ład Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda Dorota Kania

Jarosław Kaczyński: nie będzie silnej, zamożnej Polski bez dostatniej polskiej wsi

W sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie na Podkarpaciu spotkali się uczestnicy Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodzin Rolników. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki skierowali do uczestników listy, a szef resortu rolnictwa przybliżył projekt ustawy o rodzinnych gospodarstwach rolnych i zapowiedział, że zostanie on niedługo zaprezentowany.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rolnictwo Jarosław Kaczyński wieś Mateusz Morawiecki Grzegorz Puda

"Polska wieś będzie wzorem dla innych krajów". Grzegorz Puda o nowych projektach

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda podczas ogólnopolskiej pielgrzymki rodzin rolników do sanktuarium świętego Andrzeja Boboli w Strachocinie na Podkarpaciu powiedział, że polska wieś stoi u progu wielkich zmian. Poinformował, że rząd niedługo przedstawi rolnikom ustawę o rodzinnych gospodarstwach rolnych.
Zobacz więcej na temat:  Polski Ład POLSKA Grzegorz Puda rolnictwo wieś GOSPODARKA