X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Grzegorz Jankowski

Gawkowski: powinniśmy pomagać migrantom, ale rozsądnie

- Przede wszystkim Polska powinna przyjmować uchodźców, którzy koczują gdzieś na granicy, a następnie dawać im wnioski azylowe i sprawdzać tych ludzi. Mamy ośrodki dla uchodźców i migrantów powinniśmy właśnie tam kierować - powiedział w audycji "Sygnały dnia" na antenie Programu 1 Polskiego Radia szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Krzysztof Gawkowski lewica Grzegorz Jankowski granica Białoruś Unia Europejska reżim Aleksander Łukaszenka migracja imigranci w Europie uchodźcy

"Nie przewiduję problemów z powodu lockdownu". Minister finansów o budżecie na 2022 rok

- Jak przyjdzie kolejna fala, to wtedy będziemy się zastanawiać. Finanse publiczne są względnie bardzo zdrowe. W sierpniu zamiast deficytu w budżecie mieliśmy 43 mld zł nadwyżki. Myślę, że wystarczająco pieniędzy by było, gdybyśmy potrzebowali, ale nie przewiduję większych problemów, żeby finansować gospodarkę z powodu lockdownu - powiedział w audycji "Sygnały dnia" na antenie Programu 1 Polskiego Radia Tadeusz Kościński, minister finansów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA pieniądze Tadeusz Kościński Ministerstwo Finansów Grzegorz Jankowski budżet Polski lockdown Koronawirus w Polsce COVID-19

Mucha: trzeba reagować na kryzys humanitarny, wywołany przez reżim Łukaszenki

- Prezydent Andrzej Duda na forum ONZ podkreślał, że Polska będzie bronić granicy zewnętrznej Unii Europejskiej. Wskazywał na problemy naszego regionu w szerszym wymiarze, na zagrożenia ze strony białoruskiego reżimu, także na prawo białoruskiego narodu do wolnych wyborów - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Mucha, społeczny doradca prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prezydent Paweł Mucha Białoruś Nord Stream 2 ONZ Andrzej Duda Grzegorz Jankowski

"Porażka dwudziestoletniej interwencji". Krzysztof Gawkowski o sytuacji w Afganistanie

- Prezydent Trump, który podjął decyzję o wycofaniu wojsk z Afganistanu, musiał mieć dane Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) o tym, że będą problemy i Afgańczycy nie będą bronili demokracji, statusu, który zapewniali Amerykanie, tylko wrócą do wspierania talibów - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Gawkowski (Lewica).
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Gawkowski ŚWIAT Afganistan zbrodnie wojenne talibowie Stany Zjednoczone Donald Trump Joe Biden Bliski Wschód Grzegorz Jankowski

WF bez sportów kontaktowych? Szkoła w rzeczywistości pandemicznej

Choć Ministerstwo Edukacji i Nauki deklaruje, że 1 września uczniowie rozpoczną naukę stacjonarną, to wśród rodziców i uczniów wciąż wiele jest wątpliwości. Jedną z najbardziej palących kwestii okazują się lekcje wychowania fizycznego. Jak dostosować je do wymogów pandemicznych?
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia Grzegorz Jankowski Karolina Rożej COVID-19 pandemia szkoła edukacja aktywność fizyczna

Wiceszef MSZ: dwie Polki zostały już ewakuowane z Afganistanu

- Część osób, które współpracowały z polskim kontyngentem w Afganistanie było ewakuowanych już w czerwcu. Obecnie wszystkie osoby, które chcą dostać się do Polski, podlegają weryfikacji, a następnie będą ewakuowane - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Marcin Przydacz, wiceminister spraw zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Afganistan Marcin Przydacz Ministerstwo Spraw Zagranicznych Kabul talibowie Grzegorz Jankowski

Szwed o dymisji Gowina: premier i kierownictwo partii wykazali się dużą cierpliwością

- Premier i kierownictwo partii wykazali się dużą cierpliwością i chęcią utrzymania koalicji w tej postaci, która jest, bo ona zrobiła dla Polski wiele dobrych rzeczy. Mam nadzieję, że politycy Porozumienia pozostaną z nami - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i polityki społecznej.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Gowin Polski Ład pieniądze gospodarka polska Sejm POLSKA polityka Stanisław Szwed Grzegorz Jankowski