X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Grzegorz Jankowski

M. Kożuszek: Porozumienie kreuje się na partię wolnorynkową

- Dyskusja o zniesieniu limitu 30-krotności składek ZUS to konsekwencja wyborów, w których Porozumienie uzyskało więcej mandatów. To też kreowanie się na partię bardziej wolnorynkową - mówił Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi "Debaty poranka" byli również Michał Płociński z "Rzeczpospolitej" i Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka ZUS Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin Grzegorz Jankowski

Limit 30-krotności ZUS. R. Czarnecki: dojdziemy do porozumienia

– Pod względem merytorycznym koncepcja zniesienia 30-krotności składek na ZUS broni się. Nasz koalicjant, który miał w poprzedniej kadencji kilku posłów, a teraz kilkunastu, pręży muskuły przy okazji tego tematu – powiedział Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Grzegorz Jankowski Ryszard Czarnecki Jarosław Gowin Porozumienie Jarosława Gowina Sejm Lewica Razem

Paweł Lisiecki: jest nadzieja, że prace Sejmu będą wyglądały inaczej

- PiS ma największy klub, 48 senatorów, ale jeżeli pozostali senatorowie dogadali się, że chcą wybrać innego marszałka, to wybrali innego marszałka – powiedział w "Sygnałach dnia" Paweł Lisiecki z PiS o wyborze prezydium Senatu. Odniósł się także do słów Jarosława Kaczyńskiego o końcu "totalnej opozycji".
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Sejm Senat Grzegorz Jankowski Paweł Lisiecki Prawo i Sprawiedliwość

S. Potapowicz o wyborach prezydenckich: pierwsza tura formą prawyborów dla opozycji

- Decyzja Donalda Tuska jest zaskakująca, ale zdecydowanie przyspieszy wewnętrzne procedury w ramach Koalicji Obywatelskiej, w szczególności PO, dotyczące wyłonienia własnego kandydata w wyborach prezydenckich - powiedział w "Sygnałach dnia" Sławomir Potapowicz, polityk Nowoczesnej, wiceprzewodniczący Rady Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA wybory prezydenckie opozycja Sygnały Dnia Grzegorz Jankowski

Czy kraty w oknach dają złudne poczucie bezpieczeństwa?

31-letnia matka z dziećmi w wieku trzech miesięcy, czterech i pięciu lat zginęły w poniedziałek w pożarze mieszkania w kamienicy w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Pozostali mieszkańcy domu samodzielnie wyszli na zewnątrz. Pożar wybuchł na trzeciej kondygnacji budynku, w mieszkaniu na poddaszu. W mieszkaniu tragicznie zmarłych w oknach były zamontowane kraty. Czy gdyby nie one rodzina miałaby szansę przeżyć?
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo bezpieczeństwo pożar kamienica Daniel Wydrych Grzegorz Jankowski Klaudia Porębska

M. Płociński: rządy G. Schetyny przypominają antyczny dramat

- Joanna Mucha mogłaby wystartować przeciwko Grzegorzowi Schetynie, gdyby miała poparcie Donalda Tuska, ale na to się nie zanosi. Jego rządy przypominają antyczny dramat, ze Schetyną u sterów PO nie wygra z PiS, a jednocześnie może się rozpaść - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Płociński z "Rzeczpospolitej". Gośćmi audycji byli również Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej" oraz dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska opozycja wybory prezydenckie Andrzej Duda Grzegorz Schetyna Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Joanna Mucha Grzegorz Jankowski Donald Tusk Sebastian Gajewski