X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Georgette Mosbacher

Syn Zbigniewa Brzezińskiego nowym ambasadorem USA w Polsce? Tę kandydaturę rozważa Biden

Po tym, jak w styczniu tego roku Georgette Mosbacher złożyła rezygnację z urzędu Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce, to stanowisko nie zostało obsadzone. Jak informuje "New York Times" wakat ma objąć Mark Brzeziński, syn Zbigniewa Brzezińskiego, byłego doradcy prezydenta Jimmy’ego Cartera.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stany Zjednoczone USA Joe Biden dyplomacja Georgette Mosbacher polityka

Georgette Mosbacher żegna się z funkcją ambasadora USA. "Polska jest na właściwej ścieżce"

- Polska zaczyna dzisiaj zajmować należne jej miejsce jako istotna siła w Unii Europejskiej, a z pewnością jako lider Europy Środkowo-Wschodniej. To, co widziałam utwierdziło mnie w przekonaniu, że Polska jest na właściwej ścieżce, również do zapewnienia swojego bezpieczeństwa - powiedziała w wywiadzie dla portalu wp.pl Georgette Mosbacher, dla której jest to ostatni dzień misji dyplomatycznej jako ambasadora USA w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Georgette Mosbacher USA dyplomacja polityka

Polsko-amerykańska umowa o współpracy obronnej ratyfikowana. Mosbacher: USA poniosą większość kosztów

W ramach umowy o wzmocnionej współpracy obronnej Stany Zjednoczone poniosą koszty szkolenia, wyposażenia i rozmieszczenia sił amerykańskich w Polsce, co znacznie przewyższa koszty utrzymania, gdy siły amerykańskie znajdą się w kraju - oświadczyła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Polityka zagraniczna Polski polityka zagraniczna USA dyplomacja Georgette Mosbacher USA wojsko

Georgette Mosbacher: Joe Biden i Andrzej Duda świetnie się dogadają

- Więź między naszymi narodami wykracza poza doraźną politykę - powiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski ambasador USA Georgette Mosbacher. Podkreśliła, że Joe Bidena zna od 35 lat i jest to "dobry i przyzwoity człowiek". - Świetnie dogadają się z prezydentem Andrzejem Dudą - oceniła. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Georgette Mosbacher Joe Biden Andrzej Duda stosunki polsko-amerykańskie polityka wybory w USA wybory prezydenckie w USA

Mosbacher: Trump uzna porażkę, jeżeli taki będzie wynik ponownego zliczenia głosów

"20 stycznia o 12 w południe niezależnie od wszystkiego ta kadencja (Trumpa - red.) się skończy. Albo Trump, albo Biden zostanie zaprzysiężony na prezydenta. Do tego czasu tak przeliczanie głosów, jak i spory sądowe muszą się zakończyć"  - powiedziała ambasador USA, Georgette Mosbacher. Wywiad z nią ukazał się w piątkowej "Rzeczpospolitej".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Georgette Mosbacher Donald Trump