X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Georgette Mosbacher

"Bezpośrednie korzyści dla polskiej gospodarki". Mosbacher o umowie wojskowej między Polską a USA

"Podpisanie umowy EDCA pogłębi amerykańsko-polską współpracę wojskową, wesprze rozbudowę infrastruktury, przyniesie bezpośrednie korzyści polskiej gospodarce oraz umożliwi zwiększoną i trwałą obecność wojskową USA w Polsce" - napisała na Twitterze ambasador USA Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wojsko USA armia służby i bezpieczeństwo bitwa warszawska Georgette Mosbacher

"Wiele już osiągnęliśmy, a najlepsze wciąż przed nami". Ambasador USA po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy

Ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher wyraziła przekonanie, że relacje łączące USA i Polskę są silniejsze niż kiedykolwiek. Napisała też, że czuje dumę, iż mogła reprezentować swój kraj na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka dyplomacja polityka zagraniczna USA Georgette Mosbacher USA Stany Zjednoczone Andrzej Duda

Mosbacher do senatora KO: ciężko pracowałam, by ukończyć budowę tarczy w Redzikowie

- Ciężko pracowałam z amerykańską i polską stroną, aby ukończyć budowę tarczy antyrakietowej w Redzikowie tak szybko, jak to możliwe, pomimo opóźnień podwykonawców - podkreśliła w poniedziałek ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, odpowiadając senatorowi KO Marcinowi Bosackiemu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Georgette Mosbacher NATO koalicja obywatelska tarcza antyrakietowa Stany Zjednoczone polityka zagraniczna USA Polityka zagraniczna Polski

"Obronność, handel i energia". Ambasador USA w Polsce o tematach wizyty Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Dalsze wzmacnianie współpracy w zakresie obronności i handlu oraz energii i bezpieczeństwa telekomunikacyjnego, będą tematami rozmów prezydentów: Donalda Trumpa i Andrzeja Dudy w środę 24 czerwca w Białym Domu - poinformowała ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Donald Trump USA Stany Zjednoczone stosunki polsko-amerykańskie POLSKA Georgette Mosbacher

Georgette Mosbacher: więź, która łączy prezydenta Trumpa i prezydenta Dudę będzie się umacniała

Stany Zjednoczone i Polskę łączy bardzo silna więź; ta więź bardzo mocno łączy też prezydentów Donalda Trumpa i Andrzeja Dudę - powiedziała ambasador USA Georgette Mosbacher. Zapewniła, że zaangażowanie USA na rzecz NATO "w żadnym razie nie słabnie, wręcz przeciwnie".
Zobacz więcej na temat:  Georgette Mosbacher POLSKA wojsko Donald Trump Andrzej Duda USA bezpieczeństwo

"Dziennikarze powinni uprawdopodobnić stawiane tezy". Publicysta o zamieszaniu wokół tekstu "DGP"

- Nie stawiajmy wozu przed koniem. To dziennikarze powinni uprawdopodobnić tezy, które stawiają, a jeśli jedynym uprawdopodobnieniem jest fakt, że pani ambasador USA ją zdementowała, to ja tego nie kupuję - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Łęski z TVP, odnosząc się do dementowania przez Georgette Mosbacher doniesień "Dziennika Gazety Prawnej" ws. wypowiedzi prezydenta. O sprawie dyskutował też Tomasz Żółciak, publicysta "DGP".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Eliza Olczyk Georgette Mosbacher LGBT Andrzej Duda

"Kolejny fake news". Ambasador USA dementuje doniesienia "DGP" ws. interwencji dot. LGBT

- Kolejne nieprawdziwe informacje. Nie rozmawiałam o tym z prezydentem Andrzejem Dudą ani Richardem Grennellem - oświadczyła ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher w odpowiedzi na doniesienia "Dziennika Gazeta Prawna", jakoby dyplomatka interweniowała w sprawie wypowiedzi prezydenta RP na temat ideologii LGBT.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT LGBT USA Georgette Mosbacher Andrzej Duda dziennik gazeta prawna

"Negocjacje idą zgodnie z planem". Ambasador USA zdementowała doniesienia o rezygnacji z Fortu Trump

Negocjacje o obecności amerykańskich wojsk w Polsce idą zgodnie z planem - napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Skomentowała w ten sposób środową informację Agencji Reutera, że najprawdopodobniej upada projekt utworzenia Fortu Trump - stałej bazy dla żołnierzy amerykańskich w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka dyplomacja armia wojsko Georgette Mosbacher USA Donald Trump Andrzej Duda Fort Trump

Prestiżowy ranking państw, w których warto inwestować. Polska na podium

"The CEO Magazine" opublikował zestawienie 10 najlepszych państw do inwestowania. Polska zajęła w tym zestawieniu wysokie trzecie miejsce, a naszą gospodarkę wyprzedziły tylko Singapur i Wielka Brytania. - Pomimo wyzwań ekonomicznych wynikających z COVID-19 niektóre kraje wyróżniają się, jako obiecujące dla inwestorów - skomentowała ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  gospodarka polska Georgette Mosbacher Unia Europejska