X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Gdynia

Trzaskowski zapowiada budowę ruchu obywatelskiego. Król: nie ma dobrej podstawy do jego stworzenia

- Na miejscu Rafała Trzaskowskiego nie czerpałbym satysfakcji z elektoratu, który na złość Prawu i Sprawiedliwości głosował właśnie na niego. Nie jest to podstawa do budowania ruchu obywatelskiego - powiedział Marek Król, publicysta tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Tadeusz Płużański Marek Król Rafał Trzaskowski Gdynia kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020

Andrzej Michałowski: z hasła "nowa Solidarność" na razie niewiele wynika

- Rafał Trzaskowski nie może w swoim logo używać nazwy "Solidarność". To będzie wielkie nadużycie, skończy się procesem sądowym. Ta nazwa jest zastrzeżona dla związku zawodowego - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Michałowski, działacz antykomunistyczny z Gdańska. Gośćmi audycji byli także Andrzej Rozpłochowski, legenda śląskiej "Solidarności" oraz Wojciech Borowik, prezes Stowarzyszenia Wolnego Słowa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 Gdynia Rafał Trzaskowski Solidarność Sąd Najwyższy

Trzaskowski stworzy ruch obywatelski? Prof. Młyńczyk: towarzystwo PO nie wróży specjalnego powodzenia

- Platforma Obywatelska nie jest wiarygodna jako herold ogłaszający plan takiego projektu. Jeżeli Rafał Trzaskowski uważa, że ma jakiś dług wdzięczności wobec PO i musi "ciągnąć za uszy" to ugrupowanie, to idea ruchu obywatelskiego może szybko obumierać - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk, politolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Piotr Wąż Rafał Trzaskowski Gdynia Platforma Obywatelska