X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Gdynia

Poznaj zwycięskie filmy 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

W Teatrze Muzycznym w Gdyni zakończyła się Gala 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Do walki o statuetkę "Złotych Lwów" stanęło szesnaście polskich produkcji z minionego roku. Zwycięskim filmem okazał się dramat Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta. "Srebrne Lwy" w tym roku powędrowały w ręce twórców "Żeby nie było śladów Jana P. Matuszyńskiego. 
Zobacz więcej na temat:  46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni festiwal filmowy w Gdyni Gdynia Polskie Radio Trójka film polski KULTURA

Zakończyło się wielkie święto polskiego kina. Znamy laureatów 46. FPFF w Gdyni

W Gdyni zakończył się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Podczas Gali Zakończenia poznaliśmy tegorocznych laureatów, w tym zwycięzcę nagrody głównej – statuetki "Złotych Lwów". Wydarzenie od lat skupia polskich twórców oraz najlepsze produkcje filmowe. Nagrodę za najlepszą muzykę ufundowało Polskie Radio. Patronami medialnymi wydarzenia był Program Pierwszy oraz Program Trzeci Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  festiwal filmowy w Gdyni Gdynia Trójka FILM film polski 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Ryszard Jaźwiński KULTURA

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Złote Lwy dla filmu "Wszystkie nasze strachy"

Film "Wszystkie nasze strachy" Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, oparty na życiorysie artysty wizualnego Daniela Rycharskiego, został uhonorowany Złotymi Lwami podczas sobotniej gali zamknięcia 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Srebrne Lwy zdobył film Jana P. Matuszyńskiego "Żeby nie było śladów". Uroczystość odbyła się w Teatrze Muzycznym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA FILM festiwal filmowy 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni festiwal filmowy w Gdyni Gdynia film polski

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Znamy laureatów

Zakończył się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Podczas Gali zamknięcia Festiwalu, wielką nagrodę "Złote Lwy" 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych dla najlepszego filmu otrzymał obraz "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii: Łukasz Ronduda i Łukasz Gutt. Nagrodę "Srebrnych Lwów" otrzymał film "Żeby nie było śladów" w reżyserii Jan P. Matuszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  festiwal filmowy reżyser aktorzy Gdynia KULTURA Wydarzenia POLSKA społeczeństwo FILM

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. "Tęskniliśmy do bezpośrednich spotkań"

W Gdyni rozpoczął się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który powrócił do kin po rocznej przerwie. Poprzedni był dostępny jedynie online. - Po tym smutnym roku, kiedy wpatrywaliśmy się w ekrany komputerów, zamiast w scenę Teatru Muzycznego, można się pełnym haustami naczerpać tej kultury i przyjemności bycia razem - mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Michalski kino FILM Gdynia Joanna Sławińska

ORP "Orzeł" - krótka i barwna historia okrętu podwodnego

Okręt, którego niezwykłe dzieje do dziś rozpalają wyobraźnię pasjonatów historii rozpoczął służbę na polskich wodach w 1938 roku. Nikt z witających go na gdyńskiej redzie nie mógł się spodziewać, że już półtora roku później chluba marynarki wojennej zaginie w tajemniczych okolicznościach.
Zobacz więcej na temat:  HISTORIA marynarka wojenna II wojna światowa II RP II Rzeczpospolita Gdynia infografika historia

Gdynia stolicą polskiego kina. "To miasto, które kocha filmy"

20 września rozpocznie się 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. - Co jak co, ale kino nam się w Polsce udało. Mamy wspaniałą powojenną kinematografię i świetnie zapowiadających się debiutantów. Wszystko to pokażemy naszym widzom w tym roku - zapowiada Tomasz Kolankiewicz, dyrektor artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka FILM film polski kino KULTURA Gdynia Kasia Dydo

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 16 filmów w Konkursie Głównym

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Co roku widzowie FPFF - bardzo często jako pierwsi w Polsce - mogą zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. Festiwal rozpocznie się 20 września, potrwa do 25 września. Program 1 Polskiego Radia jest patronem medialnym wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  FILM kino Joanna Sławińska Gdynia