X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Gazeta Wyborcza

Daniel Obajtek: protesty KO i "Gazety Wyborczej" w sprawie fuzji Orlenu i Lotosu nie są przypadkowe

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek powiedział, że protesty Koalicji Obywatelskiej w sprawie fuzji koncernu z Lotosem oraz publikacje atakujących go artykułów w "Gazecie Wyborczej" nie przypadkiem odbywają się w tym samym czasie. Politycy opozycji domagają się wstrzymania fuzji i przeprowadzenia niezależnego audytu uzasadniającego decyzję o połączeniu koncernów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PKN Orlen Daniel Obajtek lotos Gazeta Wyborcza polityka

WYWIAD "Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył". Stanowcza odpowiedź Daniela Obajtka na taśmy "GW"

- "Gazeta Wyborcza" wrzuca nagrania sprzed kilkunastu lat, co do których nie ma pewności, czy nie zostały zmanipulowane. Tę sprawę będzie prowadził zaangażowany przeze mnie prawnik. Ja muszę się skoncentrować na tym, co zacząłem w Orlenie. Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył - mówi PAP Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Orlen PKN Orlen Daniel Obajtek Gazeta Wyborcza media

Odpowiedź PKN Orlen na artykuł "GW" o Danielu Obajtku. "Tezy nie są oparte na faktach"

"Stawiane w artykułach i materiałach medialnych tezy nie są oparte na faktach, lecz na sugestiach i insynuacjach. Trudno nie odnieść wrażenia, że powyższe stanowi próbę zdyskredytowania Prezesa Zarządu Koncernu w momencie, gdy prowadzone są kluczowe inwestycje rozwojowe i procesy akwizycyjne" - napisało biuro prasowe PKN Orlen w odpowiedzi na piątkową publikację "Gazety Wyborczej". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PKN Orlen Daniel Obajtek Gazeta Wyborcza

"Tezy bez potwierdzenia w faktach". Orlen reaguje na artykuł "GW" nt. Daniela Obajtka

PKN Orlen oświadczył, że stawiane w artykule "Gazety Wyborczej" pt. "Taśmy Obajtka" tezy nie mają "potwierdzenia w faktach", i są "oparte na nagraniach, których pochodzenia, integralności, czasu i okoliczności utrwalenia nie sposób stwierdzić". "Uderzają w wizerunek PKN Orlen, jak również naruszają dobre imię Daniela Obajtka" - czytamy w komunikacie.
Zobacz więcej na temat:  Orlen Daniel Obajtek Gazeta Wyborcza POLSKA

"Luxmed odpowiada za to, że musi wyrzucić 90 dawek szczepionki". Jest oświadczenie ARM

"Odpowiedzialność leży po stronie Luxmedu. Agencja Rezerw Materiałowych zrealizowała dostawę zgodnie z procedurami i dokłada starań, żeby wyjaśnić to zajście" - oświadczyła ARM w reakcji na publikację "Gazety Wyborczej", z której wynika, że Luxmed musi wyrzucić 90 dawek szczepionki przeciw COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo Gazeta Wyborcza POLSKA

Próba zakłócenia obchodów miesięcznicy smoleńskiej. "Gazeta Wyborcza" pisze o "nietypowej akcji"

Przy okazji kolejnej miesięcznicy smoleńskiej, znów dała o sobie znać Lotna Brygada Opozycji. Podczas składania wieńca pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej, znani z prowokacji aktywiści, próbowali zakłócić obchody. Prymitywne okrzyki przypadły do gustu stołecznej "Gazecie Wyborczej", która oceniła zajścia mianem "nietypowej akcji".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA katastrofa smoleńska PiS Jarosław Kaczyński katastrofa w Smoleńsku Gazeta Wyborcza społeczeństwo

Iskrzy w środowisku LGBT. Wulgarny wpis Lempart o poseł Lewicy i protest pod "GW"

Kolektyw "Stop Bzdurom" i znany jako "Margot" Michał Sz. wystosowali wezwanie do "Gazety Wyborczej". Aktywiści LGBT żądają usunięcia ich z listy "50 śmiałych 2020" stworzonej przez dodatek "Wysokie Obcasy", nazywając ranking "nieśmiesznym żartem". W nocy z czwartku na piątek protestowali przed siedzibą "Gazety Wyborczej" przy ul. Czerskiej w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA LGBT Gazeta Wyborcza protest demonstracje protesty w Warszawie Warszawa Marta Lempart