X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
GOSPODARKA

Program Inwestycji Strategicznych. Prezes BGK: szansa na szybki rozwój lokalnych społeczności

- Ponad 23 mld zł to kwota, która wesprze inicjatywy samorządów w efekcie pierwszego naboru do Programu Inwestycji Strategicznych z Polskiego Ładu. Jeszcze w tym roku planujemy wyniki kolejnego naboru, ale program ten będzie kontynuowany. Preferujemy inwestycje nowoczesne, generujące nowe miejsca pracy, dające szanse lokalnym wykonawcom - mówiła w audycji "Rządy pieniądza" prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA BGK inwestycje Program Inwestycji Strategicznych

Ważna informacja dla beneficjentów programu "Rodzina 500 plus". Od 1 stycznia szykują się duże zmiany

Od 1 stycznia 2022 r. zaczną obowiązywać duże zmiany w obsłudze programu "Rodzina 500 plus". Jak poinformował rzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Paweł Żebrowski, obsługę świadczenia będzie stopniowo przejmować ZUS, wnioski będzie można składać tylko drogą elektroniczną, a wypłata nastąpi tylko w gotówce na konto.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA ZUS Rodzina 500+ rodzina

PSP: negatywna decyzja dot. bezpieczeństwa przeciwpożarowego w tunelu POW

- Wentylacja w tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy podczas naszych testów nie uzyskała wymaganych parametrów końcowych. Dlatego nasza opinia jest negatywna - poinformował rzecznik mazowieckiej Państwowej Straży Pożarnej bryg. Karol Kierzkowski.
Zobacz więcej na temat:  drogi remont korki POLSKA regiony Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio GDDKiA GOSPODARKA Warszawa kierowca kierowcy bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze

POLSKI ŁAD Polski Ład dla samorządów. Ponad 23 miliardy złotych w pierwszym naborze

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych to nowa forma wsparcia inwestycji samorządów. Program pomoże odbudować gospodarkę dotkniętą gospodarczymi skutkami pandemii COVID-19, pobudzi inwestycje we wszystkich regionach Polski. Dzięki ogłoszonej decyzji, samorządy w całym kraju dostaną nawet do 95 proc. bezzwrotnego dofinansowania kosztów ponoszonych na inwestycje, między innymi w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, modernizację źródeł ciepła czy gospodarowanie odpadami.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Unia Europejska ŚWIAT Europa oszczędności inwestycje Polski Ład

Prawie 1,9 mld zł płatności Polskim Bonem Turystycznym. Korzystają z niego także dzieci z niepełnosprawnościami

Z wykorzystaniem Polskiego Bonu Turystycznego dokonano dotąd płatności na blisko 1,9 mld zł - poinformował resort rozwoju i technologii. Z bonu skorzystało 7 mln dzieci, a dodatkowe świadczenie aktywowano dla ponad 171 tys. dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA dzieci wypoczynek Ministerstwo Rozwoju turystyka niepełnosprawni rehabilitacja