X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
GDDKiA

Drogowcy zapowiadają budowę nadmorskich odcinków trasy S6. To dobra wiadomość dla turystów i mieszkańców Pomorza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między Bobrownikami, a Skórowem. Będzie to w sumie ponad 13 kilometrów. Ten fragment trasy jest jedną z trzech części większego odcinka drogi S6 z Lęborka do Słupska. Koszt tej inwestycji, to prawie 300 milionów złotych. 
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA drogi infrastruktura GDDKiA inwestycje inwestycji infrastrukturalne UE

Co się zmieni w układzie dróg Dolnego Śląska ? GDDKiA podpisała dwie ważne umowy

Duże wyzwanie dla drogowców i wielkie korzyści dla kierowców. Tak w największym skrócie można określić planowane inwestycje drogowe na Dolnym Śląsku. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała właśnie umowę na prace przygotowawcze dotyczące rozbudowy fragmentu autostrady A4 oraz budowy odcinka trasy ekspresowej S5.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA drogi infrastruktura GDDKiA inwestycji infrastrukturalne UE

Umowa na budowę obwodnicy Pułtuska podpisana. To pomoże w rozwoju regionu

To będzie jedna z największych inwestycji ujęta w programie budowy stu obwodnic. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała właśnie kontrakt na budowę obwodnicy Pułtuska na Mazowszu. Wykonawcą prac będzie firma Strabag. Wartość kontraktu, to ponad 440 milionów złotych. To jedna z dziewięciu obwodnic, która powstanie na Mazowszu w ramach rządowego programu.  
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA drogi ministerstwo infrastruktury infrastruktura GDDKiA inwestycji infrastrukturalne UE

Rozpoczęły się przygotowania do budowy obwodnicy Starachowic. Wiemy, kiedy powstanie

Rozpoczęły się przygotowania do budowy obwodnicy Starachowic. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą, która wykona dokumentację niezbędną, by uzyskać wszystkie pozwolenia na budowę. Droga będzie miała około 14 kilometrów. Jednak dokładna jej długość, a także przebieg będą znane już po wykonaniu dokumentacji.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA drogi infrastruktura inwestycji infrastrukturalne UE GDDKiA

Powstanie ponad 20 kilometrów trasy ekspresowej S19, która jest częścią Via Carpatii

Sieć dróg ekspresowych w Polsce powiększy się o kolejne ponad 20 kilometrów. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła właśnie przetargi na budowę dwóch fragmentów tej trasy. Oferta konsorcjum, którego liderem jest Aldesa Construcciones Polska, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Iskrzynia do węzła Miejsce Piastowe.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA infrastruktura drogi via carpatia GDDKiA inwestycji infrastrukturalne UE