X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
G20

Morawiecki zaproszony na szczyt G20. "Duże wyróżnienie"

W najbliższy weekend, w Baden-Baden, będą rozmawiać ze sobą ministrowie finansów i szefowie banków centralnych grupy G20. Na spotkanie został zaproszony również polski wicepremier, szef resortów finansów i rozwoju, Mateusz Morawiecki. W Pulsie Gospodarki sprawę komentowali Andrzej Kensbok z Agencji Rozwoju Przemysłu, Arkadiusz Pączka z Pracodawców RP i Tomasz Kaczor z Banku Gospodarstwa Krajowego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Arkadiusz Pączka Mateusz Morawiecki G20 podatki

Wicepremier Mateusz Morawiecki na Konferencji G20

Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki, weźmie dziś udział w pierwszym dniu konferencji państw G20 „Digitising finance, financial inclusion and financial literacy”, odbywającej się w niemieckim Wiesbaden. Wicepremier jest specjalnym gościem Prezesa Bundesbanku, a podczas swojej wizyty spotka się m.in. ministrem finansów Niemiec Wolfgangiem Schäuble oraz prezesem Banku Anglii Markiem Carneyem.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki G20

Przed szczytem w Bratysławie: jaka Unia po Brexicie?

Podczas przygotowań do spotkania w Bratysławie premierzy Grupy Wyszehradzkiej omawiali w Polsce wspólne stanowisko. Konsultowali się również z niemiecką kanclerz Angelą Merkel. Zgodzili się, że kluczowymi punktami rozmów w Bratysławie powinny być kwestie bezpieczeństwa oraz wzrostu gospodarczego. Gościem Polskiego Radia 24 był ekspert ds. Wielkiej Brytanii dr Zygmunt Janiec.
Zobacz więcej na temat:  Bratysława Brexit Donald Tusk G20 grupa wyszehradzka Unia Europejska