X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Fidel Castro

Kto zabił Kennedy'ego? Poznaj słynne teorie spiskowe

Prezydent Donald Trump zablokował w ostatniej chwili w czwartek ujawnienie ponad tysiąca z 3815 dokumentów związanych z zamachem na prezydenta Kennedy'ego. Decyzja ta sprzyja zwolennikom teorii spiskowych. Do dziś w alternatywne wersję wydarzeń wierzy bowiem aż 60 proc. Amerykanów. Poznajcie najciekawsze z nich.
Zobacz więcej na temat:  John Fitzgerald Kennedy USA Ameryka Północna Fidel Castro Izrael ZSRR CIA Lee Oswald Secret Service TYLKO U NAS

Najważniejsze wydarzenia minionego roku na świecie

Pierwsza połowa roku upłynęła w Europie pod znakiem kryzysu migracyjnego. Nie bez wpływu na nastroje w Unii Europejskiej pozostała też decyzja Brytyjczyków o opuszczeniu Wspólnoty. Świat w napięciu oczekiwał również nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tragedie wciąż rozgrywają się na Bliskim Wschodzie. Najważniejsze wydarzenia 2016 roku w audycji Gorąca Planeta podsumował Marcin Pośpiech.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marcin Pośpiech Fidel Castro terroryzm imigranci w Europie Brexit Turcja zamachy w Europie Syria Aleppo Kuba

Uroczystości pogrzebowe Fidela Castro. "Fidel był ikoną"

Tysiące Kubańczyków i wielu przywódców państw Ameryki Łacińskiej i rejonu Karaibów wzięło udział w uroczystościach na Placu Rewolucji w Hawanie poświęconych byłemu przywódcy Kuby Fidelowi Castro. O znaczeniu jego polityki dla krajów regionu i skutkach jego śmierci dla antyamerykańskiej części Ameryki Łacińskiej, mówiła w programie Świat w Powiększeniu Alicja Fijałkowska (CESLA).
Zobacz więcej na temat:  Fidel Castro Kuba USA Hawana pogrzeby Europa