X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ferie zimowe

Goście, ciekawostki, słuchowiska. "Ferie z Trójką" w piątek

Zajrzeliśmy do świata młodych influencerów, wybraliśmy się w bajkowe góry, z bohaterami "Gwiezdnych Wojen" poznaliśmy angielskie słówka, zdradziliśmy też tajniki obsługi komputera. Do słuchania "Ferii z Trójką" dziennikarze Programu 3 i Polskiego Radia Dzieciom zapraszali od poniedziałku do piątku między 12.05 a 14.00 przez ostatnie dwa tygodnie !
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio dzieci Ferie zimowe Trójka

Ferie z gwiazdami. W Polskim Radiu Dzieciom Siostry Szlachta

Ferie zimowe powoli dobiegają końca, ale nasza zabawa wciąż trwa. "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom" to cykl 10 spotkań z ulubieńcami najmłodszych słuchaczy, którzy inspirują do działania, podpowiadając, jak można spędzić czas wolny od zajęć szkolnych. Opowiadają także swoje ulubione bajki, w których słuchacze odgadują ich tytuły. Dziś do wspólnej zabawy zapraszają Siostry Szlachta.
Zobacz więcej na temat:  Ferie zimowe dzieci czas wolny

Ferie z gwiazdami. W Polskim Radiu Dzieciom Czarek Czaruje

Do zakończenia ferii zostało 5 dni! Co zrobić, aby w wolnym czasie zapomnieć o nudzie? Wystarczy włączyć cyfrowe Polskie Radio Dzieciom od godziny 7.00. by w audycjach specjalnie przygotowanych z myślą o dzieciach, usłyszeć wartościowe bajki i słuchowiska, a także dziecięce hity muzyczne. Do 15 stycznia potrwa zabawa "Ferie z gwiazdami". Co cyfrowa stacja przygotowała na dziś? 
Zobacz więcej na temat:  Ferie zimowe radio cyfrowe DAB+ W POLSKIM RADIU

Ferie z gwiazdami. W Polskim Radiu Dzieciom Natalia Sisik

Trwają "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom" czyli codzienne spotkania z młodymi artystami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Magda Bereda, Michał Kaczmarek, Ala i Ola Tracz, to tylko 4 z 10 artystów, którzy umilają czas dzieciom opowiadając ulubione bajki. Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie jej tytułu. Dziś do wspólnej zabawy zaprasza Natalia Sisik.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Ferie zimowe dzieci czas wolny