more_horiz
PR24 Portal
Section05
Europa

Róbmy swoje

W Unii Europejskiej panowało takie przekonanie, że polski rolnik, jeżeli dostanie to wsparcie (...),że albo przepije, albo przeje. A okazuje się, że następuje modernizacja sprzętu, ludzie inwestują, to polskie rolnictwo staje na nogi, a to rodzi frustrację polityków, którzy odpowiadają za interesy we własnych krajach. I stąd być może tego typu artykuły. My róbmy swoje.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska polityka Sygnały Dnia POLSKA Francja Europa Prawo i Sprawiedliwość

PiS: to nie było ostatnie słowo w sprawie zmiany Konstytucji

Prawo i Sprawiedliwość wróci do problemu ukonstytucjonalizowania prawnej ochrony życia poczętego właśnie poprzez kolejną inicjatywę przy okazji zmiany Konstytucji w zakresie immunitetu parlamentarzystów. W związku z czym Prawo i Sprawiedliwość nadal i zawsze broni życia poczętego i będzie podejmowało racjonalne próby, tylko że to wymaga tak naprawdę nie kłótni w PiS-ie, tylko pozyskania kolejnych posłów Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  polityka Jacek Kurski Sygnały Dnia Prawo i Sprawiedliwość POLSKA Europa Gdańsk Platforma Obywatelska

Walka o normalny kraj

Jeżeli dobrze wytłumaczymy Polakom, że tu chodzi przede wszystkim o walkę z szaleńcami, którzy wykorzystując produkcję narkotyków tworzą swoje ogromne zasoby finansowe, a te narkotyki są wysyłane m.in. do Europy, w tym do Polski, to myślę, że łatwiej będzie zrozumieć, dlaczego tam się angażujemy, bo przecież to stanowi podstawę finansowania tych wszystkich szaleńców, którzy uważają, że tylko ich system wartości jest dobry.
Zobacz więcej na temat:  Irak Afganistan Sygnały Dnia POLSKA Europa Aleksander Szczygło