X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Europa

"Musimy widzieć tu kontekst rosyjski". Ziobro o wyborach prezydenckich na Białorusi

- W sprawie wyborów prezydenckich na Białorusi musimy działać w sposób przemyślany i nie postępować pochopnie. Z punktu widzenia Polski najgroźniejszym graczem jest tu prezydent Rosji Władimir Putin. Musimy zapytać, czego chce, jakie są działania Rosji w tej kwestii i do czego mogą one doprowadzić - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś wybory prezydenckie Europa Rosja Aleksander Łukaszenka Władimir Putin Zbigniew Ziobro Mirosław Skowron

Nocne starcia z milicją na Białorusi. Liczne pobicia i zatrzymania

Co najmniej jedna osoba zginęła w wyniku starć z milicją po niedzielnych wyborach prezydenckich na Białorusi - podała w poniedziałek agencja Reutera, powołując się na działające w Mińsku centrum obrony praw człowieka "Wiosna". Zatrzymano ponad 100 osób, ale liczba ta jest zapewne większa.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Aleksander Łukaszenka wybory protest strajki demonstracje prawa człowieka służby i bezpieczeństwo

Wybory na Białorusi. Wspólne oświadczenie prezydentów Polski i Litwy

Jako sąsiedzi Białorusi, apelujemy do władz białoruskich o pełne uznanie i przestrzeganie podstawowych standardów demokratycznych. Wzywamy do powstrzymania się od przemocy i do respektowania podstawowych wolności, praw człowieka i obywatela, w tym praw mniejszości narodowych i wolności słowa" - napisali we wspólnym oświadczeniu prezydenci Polski i Litwy Andrzej Duda i Gitanas Nauseda w związku z wyborami prezydenckimi na Białorusi. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Białoruś Europa wybory prezydenckie wybory na Białorusi