X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Europa Zachodnia

Nowe zasady wjazdu do Włoch zaniepokoiły Brukselę. Komisja Europejska chce wyjaśnień

Od najbliższego czwartku osoby wjeżdżające do Włoch z krajów Unii Europejskiej muszą muszą przedstawić wynik testu molekularnego wykonanego w ciągu 48 godzin przed przybyciem lub test antygenowy z ostatniej doby - takie zasady wprowadził rozporządzeniem minister zdrowia Roberto Speranza. Komisja Europejska chce wyjaśnień od Rzymu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Europa Zachodnia Włochy COVID-19 koronawirus pandemia Komisja Europejska

Prof. Brzechczyn: odrębność rozwojowa Europy Środkowej bierze początek w XVI wieku

Odrębność rozwoju gospodarczego Europy Zachodniej i Europy Środkowej zaważyła na odmienności struktur społecznych, ustroju politycznym i była jednym z czynników upadku regionu środkowoeuropejskiego - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Krzysztof Brzechczyn, filozof historii.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Zdzisław Krasnodębski filozofia Europa Środkowa KULTURA społeczeństwo Europa Zachodnia

"Powinniśmy pomóc rządowi polskiemu". Szef niemieckiego MSW apeluje o reakcję KE

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer zaapelował w wywiadzie dla dziennika "Bild" do Unii Europejskiej o "podjęcie działań" w celu przyczynienia się do powstrzymania napływu migrantów z terytorium Białorusi na granicę polsko-białoruską. Seehofer poparł również budowę trwałej zapory na granicy z Białorusią.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Niemcy Białoruś służby i bezpieczeństwo Europa Europa Zachodnia imigranci w Europie