X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Euromajdan

Janukowycz podejrzany o zdradę. "Wezwał Rosję na pomoc"

Zdrada państwa, oraz zamach na suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy - takie zarzuty usłyszał ukraiński eksprezydent Wiktor Janukowycz na sali rozpraw kijowskiego sądu. W specjalnym liście napisał do Putina, by wprowadzić wojska na Ukrainę, to doprowadziło do śmierci tysięcy osób i migracji milionów - objaśniał prokurator generalny.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Rosja Euromajdan Wiktor Janukowycz zdrada ŚWIAT Europa

Trzy lata po Majdanie. "Elity nie chcą walczyć z korupcją"

Minęła trzecia rocznica rozpoczęcia protestów na Euromajdanie. Wielotygodniowe manifestacje zaowocowały odsunięciem od władzy Wiktora Janukowycza. Czy Ukraińcy dziś żyją w lepszym państwie? O tym w audycji 7 Dni Wschód mówili Piotr Kościński z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych i Tadeusz Iwański z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Majdan Euromajdan Piotr Pogorzelski korupcja

TYLKO U NAS "Euromajdan dał wolność. Teraz los kraju zależy od reform"

Trzy lata po Euromajdanie mamy oczywiste osiągnięcia. Najważniejsze z nich: Ukraina jest na drodze do pełnej niezależności od Rosji. Jesteśmy teraz nareszcie samodzielnym graczem. Przyszłość Ukrainy zależy od tego, na ile uda się zreformować kraj – mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl Maksym Khyłko, ukraiński analityk. Wsparcie Zachodu jest w tym konieczne.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Euromajdan Rosja Unia Europejska Europa NASZ WYWIAD Kijów USA

NASZ WYWIAD "Idziemy do UE: na tę drogę wprowadził nas Euromajdan"

Ukraina jest na drodze integracji z UE – to główna zdobycz Rewolucji Godności. Tak jak kiedyś Polsce, Ukrainie potrzebne jest wsparcie Zachodu w tym zakresie i odpowiednia motywacja. Dla Polski i państw regionu to była perspektywa członkostwa – mówiła analityczka dr Ołena Betlij z Akademii Kijowsko-Mohylańskiej w rozmowie z portalem Polskiego Radia. Oprócz wsparcia w zakresie modernizacji państwa, Kijów potrzebuje pomocy, by obronić się przed agresją Rosji.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Rosja Unia Europejska NASZ WYWIAD Europa Euromajdan