X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Euro 2020

Sport zamarł. Piłkarze bez pracy, wpadka UEFA

Sportowy świat, w związku z epidemią koronawirusa, która obejmuje wszystkie zakątki globu, znalazł się w trudnej sytuacji - wielu zawodników jest zakażonych, przechodzi kwarantannę lub ze względów bezpieczeństwa pozostaje w domu. Działacze sportowi podejmują trudne decyzje dotyczące imprez sportowych. Zapraszamy na najnowsze informacje w portalu PolskieRadio24.pl.   
Zobacz więcej na temat:  koronawirus SPORT igrzyska olimpijskie Euro 2020 Koronawirus w Polsce

EURO 2021 Na Euro pojadą starsi. Czy weterani mają następców?

Decyzja UEFA o przełożeniu mistrzostw Europy na 2021 rok w związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem rozgrywek przez wiele lig krajowych, została przyjęta pozytywnie, jako jedyna słuszna w tej sytuacji. Czas pędzi jednak nieubłaganie i na turniej pojadą piłkarze starsi o rok. Zawodników po trzydziestce nie brakuje też w reprezentacji Polski. Jak wpłynie to na postawę biało-czerwonych?  
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2020 reprezentacja Polski

EURO 2021 UEFA przed wyzwaniem. "Specgrupa" pracuje nad kalendarzem

We wtorek Europejska Unia Piłkarska (UEFA) zdecydowała o przełożeniu mistrzostw Europy na 2021 rok ze względu na epidemię koronawirusa. Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki w rozmowie ze sport.tvp.pl opowiedział o planach UEFA na dokończenie rozgrywek w tym sezonie. - Za układanie terminarza odpowiadać będzie specjalnie powołana grupa z przedstawicielami UEFA, klubów i lig - zdradził. 
Zobacz więcej na temat:  Euro 2020 Piłka nożna SPORT koronawirus uefa

EURO 2020 Media: UEFA chce 300 milionów za przełożenie Euro

Dziennikarze brytyjskiej edycji portalu "The Athletic" ustali, że Europejska Unia Piłkarska (UEFA) domaga się odszkodowania w wysokości 300 milionów euro za przeniesienie mistrzostw Europy na 2021 rok ze względu na epidemię koronawirusa. Na wtorek zaplanowano wideokonferencję z udziałem m.in. szefów krajowych federacji, podczas której mogą zostać podjęte decyzje o przyszłości Euro 2020. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna uefa Euro 2020 koronawirus

Wideokonferencja UEFA. Rozstrzygną się losy Euro 2020?

Epidemia koronawirusa zatrzymała rozgrywki piłkarskie niemal na całym świecie. Na razie nie wiadomo, kiedy piłkarze wrócą na boiska. Sytuacja sprawia, że pojawił się znak zapytania, czy zaplanowane na czerwiec Euro 2020 się odbędzie. We wtorek 17 marca piłkarskie władze UEFA organizują wideokonferencję z szefami wszystkich federacji, lig europejskich oraz przedstawicielami klubów i piłkarzy.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna uefa Euro 2020 SPORT reprezentacja Polski Zbigniew Boniek koronawirus Koronawirus w Polsce