X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Dzień Papieski

Polacy w kraju i za granicą uczcili Jana Pawła II

Pod hasłem "Jan Paweł II - Patron Rodziny" w całej Polsce obchodzony był w niedzielę piętnasty Dzień Papieski. Podczas mszy św., na koncertach, piknikach rodzinnych, przedstawieniach, a nawet na meczu siatkówki przypominano słowa kierowane do nas przez papieża Polaka. Przed kościołami i na ulicach zbierano datki na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
Zobacz więcej na temat:  Dzień Papieski Jan Paweł II Kościół katolicki religia

XV Dzień Papieski. "Jan Paweł II - patron rodziny"

Koncert na Placu Zamkowym, apel modlitewny w łączności z papieżem Franciszkiem, platforma modlitewna "Rodziny za rodziny" - to niektóre z form obchodów XV Dnia Papieskiego, który odbędzie się 11 października w Warszawie pod hasłem "Jan Paweł II - patron rodziny". Biskupi z tej okazji przygotowali też krytyczny list o metodzie in vitro, który ma być odczytany w kościołach.
Zobacz więcej na temat:  Dzień Papieski Jan Paweł II Kościół