X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Donald Tusk

Donald Tusk kpi z zaprzysiężenia prezydenta. Internauci odpowiedzieli

Donald Tusk wzywa na Twitterze uczestników Zgromadzenia Narodowego do zachowania powagi podczas zaprzysiężenia prezydenta, gdy będzie mowa o dochowaniu wierności postanowieniom konstytucji. "Opozycja nie może się pogodzić z wynikiem wyborów prezydenckich i robi wszystko co może, aby storpedować sukces prezydenta Andrzeja Dudy i jego zaprzysiężenie na druga kadencję" - pisze portal wpolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020

Donald Tusk skomentował profanację figury Chrystusa. Dostał odpowiedź

"Jako szef europejskich chrześcijańskich demokratów chciałbym przypomnieć, że Jezus stał zawsze po stronie słabszych i krzywdzonych, nigdy po stronie opresyjnej władzy" - napisał na Twitterze Donald Tusk, odnosząc się do profanacji figury Chrystusa przy Krakowskim Przedmieściu. Odpowiedział mu Krzysztof Sobolewski (PiS).
Zobacz więcej na temat:  LGBT pomniki społeczeństwo Donald Tusk Krzysztof Sobolewski twitter POLSKA

"Komentarz dnia" o aferze związanej z osobą Sławomira Nowaka

Adrian Stankowski ("Gazeta Polska Codziennie") i Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa) skomentowali zapowiedź Borysa Budki złożenia wniosku o powtórzenie wyborów prezydenckich z uwagi na podsłuchiwanie Sławomira Nowaka, który był w sztabie wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a następnie Rafała Trzaskowskiego.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Sławomir Nowak Donald Tusk Adrian Stankowski Adrian Klarenbach

"Nie wiadomo, co jeszcze wypłynie". Jacek Liziniewicz o zarzutach dla Sławomira N.

- Trzeba zbadać, czy czasem nie było tak, że spółki podobne jak na Ukrainie powstawały w naszym kraju - tak o sprawie zatrzymania Sławomira N. mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi audycji byli też Tomasz Żółciak z "Dziennika Gazety Prawnej" i Mateusz Kosiński z "Tygodnika Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka korupcja prokuratura Ukraina Sławomir Nowak Donald Tusk Platforma Obywatelska

"Tusk bardzo mocno rekomendował tego polityka". Agnieszka Ścigaj o Sławomirze N.

- Pamiętam jak Donald Tusk bardzo mocno rekomendował tego polityka, ręcząc wręcz za jego uczciwość. Pytanie, jak to jest teraz postrzegane przez jego kolegów z Europejskiej Partii Ludowej - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne korupcja Platforma Obywatelska Donald Tusk polityka Agnieszka Ścigaj Krzysztof Świątek POLSKA

"Mało wiarygodna teza". Kożuszek o "politycznym" zatrzymaniu Sławomira N.

- Teza o tym, że zatrzymanie Sławomira N. jest polityczne, jest mało wiarygodna, bo kampania wyborcza dawno za nami - mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi audycji byli też: dr Sebastian Gajewski z Centrum im. Daszyńskiego i Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski CBA korupcja Sławomir Nowak Platforma Obywatelska Donald Tusk

"Nie jest tytanem pracy". Jacek Liziniewicz o Rafale Trzaskowskim

- Wiceprzewodniczący PO, Rafał Trzaskowski, nie jest pracowity. On nie zbuduje partii, do tego potrzebna jest praca tytaniczna - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej". Gośćmi audycji byli też: Wojciech Biedroń z tygodnika "Sieci" i Jakub Pacan z tygodnika "Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska polityka opozycja Grzegorz Schetyna Donald Tusk