X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Donald Tusk

"Dowód na programową pustkę totalnej opozycji". Terlecki o wiecu w Warszawie

"Entuzjazmu nigdzie nie było, a wydaje się nawet, że politycy opozycyjnych partii woleli jak najszybciej zapomnieć o niedzielnym niepowodzeniu" - napisał w Dzienniku Polskim 24 przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki, komentując wiece Platformy Obywatelskiej zorganizowane w poprzednią niedzielę. "Co jeszcze zostało opozycji, skoro powtarzane od lat kłamstwo o brexicie nie wystarcza, aby skrzyknąć choćby najbardziej zagorzałych zwolenników?" - zastanawiał się polityk. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA opozycja polityka Donald Tusk Ryszard Terlecki

Pereira o wpisie Tuska: wiadomo, że nie miał na celu żadnych przeprosin

- Wiadomo, że wpis nie miał na celu żadnych przeprosin, to nawet nie chodzi o kwestię przeprosin od polityka dla polityka. Dużo bardziej istotna jest kwestia wulgaryzacji języka debaty publicznej - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Samuel Pereira, szef portalu tvp.info. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka debata lewica

Karnowski: Donald Tusk zapowiedział, że będzie popierał walkę o szczelność granicy

- W tej sytuacji najciekawsze jest to, że Platforma Obywatelska zdecydowała się opowiedzieć przeciwko zaporze na granicy. Jest to coś, co mnie bardzo zaskoczyło - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski. Gościem audycji był także Tomasz Pietryga. 
Zobacz więcej na temat:  Magdalena Złotnicka Polskie Radio 24 granica Białoruś polityka służby i bezpieczeństwo POLSKA Donald Tusk opozycja

Prof. Domański: używanie hasła "polexit" nie poprawi notowań Tuska ani PO

- Im dłużej będzie powtarzane to hasło, a rząd będzie mówił, że nie chce wyprowadzać Polski z Unii, to efekt rzekomego polexitu nie będzie działał. Nie poprawi notowań Platformy Obywatelskiej ani Donalda Tuska - powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog prof. Henryk Domański. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Donald Tusk Polska w Unii Europejskiej

Tusk wywierał presję na KE ws. zatwierdzenia polskiego KPO? Europoseł PiS składa interpelację

Europoseł PiS Kosma Złotowski skierował w piątek interpelację do Komisji Europejskiej, w której zapytał, czy przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk wywierał polityczne naciski, by wpłynąć na decyzję Komisji Europejskiej o zatwierdzeniu polskiego Krajowego Planu Odbudowy.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Krajowy Plan Odbudowy Unia Europejska Europa Belgia Bruksela Komisja Europejska Donald Tusk Parlament Europejski

Jastrzębowski: polityczny instynkt Tuska zawiódł. Głosowanie PO przeciw zaporze zwiększy poparcie PiS

- Donalda Tuska zaczyna zawodzić jego polityczny instynkt. Nie rozumiem, dlaczego był przeciw budowie zapory. Jakby chciał tylko zrobić na złość PiS-owi. Popełnił błąd. Tego typu działanie da większe poparcie Prawu i Sprawiedliwości - powiedział w Polskim Radiu 24 Sławomir Jastrzębowski z portalu Salon24.pl. Gośćmi audycji byli także: Piotr Cywiński ("Sieci") i Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska ("Kurier Poranny"). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka granica

Marian Kowalski: podwładni Tuska powinni odpowiedzieć za działania wobec Marszów Niepodległości

- Cały czas apeluję, zwłaszcza do posłów Konfederacji, żeby wnieśli wreszcie interpelację poselską i zażądali od obecnego szefa MSWiA przedstawienia dokumentów pokazujących, jakich metod użyli podwładni Donalda Tuska do rozbijania Marszów Niepodległości w czasie rządów PO - powiedział w Polskim Radiu 24 komentator i publicysta Marian Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Marian Kowalski Marsz Niepodległości Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka

Prezes PiS odchodzi z rządu. Hołdyńska: to sygnał, że sytuacja w koalicji jest uporządkowana

- Jarosław Kaczyński wszedł do KPRM po to, aby zaprowadzić porządki wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Widocznie uznano, że pewne sprawy zostały wyjaśnione i sytuacja jest na tyle uporządkowana, że postanowił odejść - powiedziała w Polskim Radiu 24 Edyta Hołdyńska z "Sieci". Gościem "Debaty dnia" był także Maciej Naskręt z Radia Gdańsk.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica Platforma Obywatelska Jarosław Kaczyński Donald Tusk partie polityczne POLSKA polityka Polskie Radio 24

Karnkowski: mówienie o polexicie nie działa, to może zmobilizować tylko najtwardszy elektorat PO

- 40-proc. poparcie dla PiS to bardzo dobry wynik. Widać, że skończył się już efekt Tuska. Platforma Obywatelska zyskała na tym tyle, ile zyskać mogła. Teraz Polska 2050 nie notuje już tak dużych spadków na rzecz PO. A mówienie o polexicie może zmobilizować tylko najtwardszy elektorat Platformy - powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog dr Krzysztof Karnkowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Donald Tusk

Dr Tomasz Żukowski o Donaldzie Tusku: został zakładnikiem swojego radykalizmu

- Jeśli Polska nie zostanie poddana sankcjom, on będzie przegrywał. Im gorzej dla Polski, tym lepiej dla niego. Jest to pułapka bardzo niebezpieczna, nie wiem, czy dla niego, ale na pewno dla Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Tomasz Żukowski, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk opozycja Platforma Obywatelska Warszawa partie polityczne Unia Europejska POLSKA polityka Polskie Radio 24