X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Brexit

Prace nad ustawą o brexicie wstrzymane do czasu decyzji UE

Brytyjska Izba Gmin poparła w pierwszym głosowaniu zgłoszony przez rząd Borisa Johnsona projekt ustawy o porozumieniu w sprawie wystąpienia z UE. W kolejnym głosowaniu posłowie odrzucili jednak harmonogram prac nad nią. W reakcji na to, premier Wielkiej Brytanii wstrzymał prace nad ustawą brexitową do czasu decyzji UE o odroczeniu brexitu do końca stycznia przyszłego roku.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Brexit Unia Europejska Boris Johnson

Ekspert: Boris Johnson chce "docisnąć" brytyjskich posłów

– Obie strony starają się trzymać nawzajem w szachu i szantażować, zwłaszcza szef rządu, który wszystko postawił na jedną kartę – powiedziała dr Małgorzata Bonikowska, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych. Brytyjska Izba Gmin poparła zgłoszony przez rząd Borisa Johnsona projekt ustawy o porozumieniu w sprawie wystąpienia z UE. Odrzucono jednak harmonogram prac nad dokumentem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Brexit Wielka Brytania Europa Boris Johnson Unia Europejska

Brexit. Co dalej z procedurą w brytyjskim parlamencie?

- Partia Pracy już zapowiedziała, że będzie składać wnioski, które będą wiązać się z poprawkami do umowy o brexicie wynegocjowaną z UE. Jedną z nich będzie np. to, żeby Wielka Brytania była bliżej związana z unią celną i wspólnym rynkiem ze Wspólnotą. Może to znaleźć posłuch wśród posłów i doprowadzić do tego, że rząd będzie musiał wycofać tę ustawę i ją przeformułowywać - mówił w Dwójce dr Krzysztof Winkler.
Zobacz więcej na temat:  Adrian Bąk Brexit Unia Europejska Wielka Brytania ŚWIAT