X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Borys Budka

PAP nieoficjalnie: będzie kolejne spotkanie Borysa Budki z Donaldem Tuskiem

W przyszłym tygodniu ma dojść do kolejnego spotkania szefa PO Borysa Budki i b. premiera, a obecnie przewodniczącego EPL Donalda Tuska - wynika z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł w PO. W Platformie Obywatelskiej i wśród posłów KO narasta przekonanie, że Tusk wróci do kierowania partią. - Jego promotorka (chodzi o kanclerz Niemiec Angelę Merkel - red.) odchodzi, więc szuka dla siebie miejsca - mówi jeden z dawnych ministrów w rządzie Tuska. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Borys Budka Donald Tusk opozycja Platforma Obywatelska polityka

Michał Wójcik: KO ma trzecią pozycję, ale z pudła może spaść

- Trudno powiedzieć, co Budka ustali z Tuskiem, każdy inną rolę gra w tym scenariuszu, trudno mi przewidywać, co się może stać - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Wójcik, minister w Kancelarii Premiera. - Dzisiaj sytuacja KO w sondażach jest bardzo trudna, można powiedzieć, że KO dołuje. Ma silną, trzecią pozycję, ale z pudła mogą spaść - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wójcik Tadeusz Płużański polityka Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Borys Budka Donald Tusk

Polityczna przyszłość Donalda Tuska. Poseł PO: czekam na niego z utęsknieniem

- Czekam na powrót Donalda Tuska, bo wszyscy, którzy pamiętają, że był skutecznym premierem w Polsce, zapewnił jej świetną pozycję międzynarodową i to, że suchą stopą przeszliśmy dwa kryzysy - finansowy i gospodarczy - powinni na niego czekać - powiedziała w Polskim Radiu 24 Izabela Leszczyna z PO. Gościem "Dwóch stron" był także Filip Kaczyński z PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS opozycja społeczeństwo Adrian Klarenbach Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Borys Budka Donald Tusk Tomasz Grodzki Senat

Liziniewicz: Tusk buduje swój mit nieomylnego polityka

- Donald Tusk nie wróci do Polski do czasu, gdy nie będzie pewien zwycięstwa - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska"). Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także Mateusz Kosiński ("Tygodnik Solidarność") i Agaton Koziński ("Wszystko Co Najważniejsze").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Dorota Kania Polskie Radio 24 Agaton Koziński Jacek Liziniewicz Paweł Kukiz zjednoczona prawica Borys Budka Platforma Obywatelska Donald Tusk

"Senatorami zajmie się rzecznik dyscypliny klubowej". Bosacki o głosowaniu nad preambułą

- Dwoma senatorami Koalicji Obywatelskiej, którzy przyczynili się do nieprzyjęcia przez Senat preambuły do ustawy ratyfikacyjnej, czyli Aleksandrem Pociejem i Leszkiem Czarnobajem zajmie się rzecznik dyscypliny klubowej w klubie KO Katarzyna Mrzygłocka - poinformował szef klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej Marcin Bosacki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krajowy Plan Odbudowy koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Borys Budka Unia Europejska Senat fundusze unijne Aleksander Pociej

Sytuacja PO po głosowaniu w Senacie. Machalica: wzrasta poziom nieufności do Borysa Budki

- Najnowszy sondaż CBOS pokazał, że Borys Budka zanotował wzrost nieufności na poziomie +8 proc. To jest bardzo duża zmiana. Być może to efekt głosowania nad decyzją ws. zasobów własnych czy nad Funduszem Odbudowy - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Bartosz Machalica z Centrum im. Daszyńskiego. Gościem "Debaty Poranka" był również Bogumił Łoziński z "Gościa Niedzielnego". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Senat Platforma Obywatelska Borys Budka Krajowy Plan Odbudowy Adrian Klarenbach

Zalewski: chcę walczyć o Platformę. W poniedziałek lub wtorek odwołam się od decyzji o wykluczeniu z partii

Poseł Paweł Zalewski zapowiedział, że mimo nieotrzymania pisemnego uzasadnienia w poniedziałek lub wtorek odwoła się od decyzji o wykluczeniu go z PO. - Chodzi mi o to, aby móc przedstawić swoje racje wobec sądu koleżeńskiego i udowodnić, że działania zarządu były bezpodstawne - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Paweł Zalewski Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja Borys Budka Rafał Trzaskowski

Wojciech Wybranowski: Platforma Obywatelska pogrążona jest w głębokim kryzysie od 2014 r.

- Platforma Obywatelska dzisiaj jest partią, która ma problem z własną tożsamością polityczną - nie jest w stanie zorientować się, czy jest partią "na lewo", "na prawo", czy może partią centrum - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Wojciech Wybranowski. Gośćmi "Debaty poranka" byli także Rafał Woś i dr Bartosz Machalica.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Wojciech Wybranowski Platforma Obywatelska Borys Budka Szymon Hołownia opozycja

Gronkiewicz-Waltz: jeżeli nic się nie zrobi, PO będzie miała niedługo jednocyfrowe poparcie

- PO jest w kryzysie i moim obowiązkiem jest zwracać na to uwagę, bo wykazuję pewną troskę o to, co będzie dalej  - mówiła była wiceprzewodnicząca PO, była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Przyznała także, że obecny szef PO Borys Budka nie do końca spełnił jej oczekiwania.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Hanna Gronkiewicz-Waltz Borys Budka polityka