X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Borys Budka

B. Budka: M. Kidawa-Błońska oczywistą kandydatką KO

- Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska to osoba dialogu, bardzo profesjonalna - powiedział szef klubu KO Borys Budka. Posłanka PO była do środy uważana za jedyną kandydatkę w prawyborach w ramach Koalicji Obywatelskiej, do momentu, gdy swoją wolę startu zadeklarował prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 koalicja obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska Borys Budka

B. Budka: D. Tusk będzie uczestniczył w kampanii KO

Wiceszef PO Borys Budka jest przekonany, że Donald Tusk - który zdecydował, że nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich - będzie jednak uczestniczył w kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej. - Cieszy się bardzo dużym zaufaniem nie tylko wśród elektoratu KO - podkreślił Budka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Borys Budka kampania wyborcza wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce

Marek Sowa: mam dużą wdzięczność wobec Grzegorza Schetyny

- Grzegorz Schetyna wykonał tytaniczną pracę na przestrzeni ostatnich 4 lat. Jego poświęcenie i zaangażowanie musi budzić szacunek. Mam w stosunku do niego dużą wdzięczność, że dał mi szansę ubiegania się o mandat posła - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Sowa z PO-KO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Wybory parlamentarne 2019 Sejm Senat koalicja obywatelska Borys Budka Adrian Klarenbach

To koniec G. Schetyny? "Jest oczekiwanie na weryfikację przywództwa"

- Jest oczekiwanie na weryfikację przywództwa, Grzegorz Schetyna powinien zastanowić się nad zmianą swego najbliższego otoczenia - ocenił Rafał Grupiński. Grzegorz Schetyna zaznacza, że wybory szefa PO będą na początku 2020 r. i nie będzie zgody na poddanie się "zewnętrznemu szantażowi" w kwestii ich przyspieszenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska polityka Małgorzata Kidawa-Błońska Borys Budka

"Paragon hańby" B. Budki. Właściciel apteki żąda przeprosin

- Naszego paragonu nie okrywa żadna hańba - wyjaśnia właściciel apteki "Słoneczko" z Łowicza. To właśnie jej pracownicy nasłuchali się wielu nieprzychylnych komentarzy po niedawnej debacie w TVP z udziałem posła PO Borysa Budki. Parlamentarzysta zaprezentował na niej pochodzący właśnie z tej apteki paragon, który miał być dowodem, że widniejący na nim lek nie jest refundowany.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łowicz apteka leki leki refundowane Borys Budka