X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Boris Johnson

Winkler: Brytyjczycy nieco spóźnili się z drastycznymi środkami ws. koronawirusa

- Wielka Brytania, podobnie jak reszta Europy Zachodniej, chyba nieco spóźniła się z drastycznymi środkami ograniczenia przemieszczania się - mówi w Programie 1 Polskiego Radia dr Krzysztof Winkler z Uniwersytetu Warszawskiego. Czy po ustaniu pandemii koronawirusa należy spodziewać się politycznego trzęsienia ziemi w Europie Zachodniej?
Zobacz więcej na temat:  Paweł Lekki koronawirus Boris Johnson Wielka Brytania

"Keep calm and carry on". Mateusz Morawiecki życzy Borisowi Johnsonowi sił do walki z koronawirusem

"Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły do walki! Jak mówią Anglicy: Boris – keep calm and carry on!" - napisał w piątek premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych, natychmiast po tym, gdy dowiedział się, że premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest zakażony koronawirusem.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Boris Johnson Wielka Brytania Europa Mateusz Morawiecki premier choroby zakaźne COVID-19

Aborcja dziecka z zespołem Downa - aż do narodzin? Brytyjczycy protestują

Propozycje brytyjskiego rządu wykraczają daleko poza obowiązujące w Anglii, Walii i Szkocji prawo aborcyjne - przekonują organizacje zrzeszające obrońców życia w Wielkiej Brytanii. Ich komunikat to odpowiedź na możliwość wprowadzenia przez rząd Borisa Johnsona selektywnej aborcji z powodu niepełnosprawności dziecka.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Wielka Brytania Boris Johnson Europa dziecko zespół downa ŚWIAT

"Celem Brytyjczyków jest odzyskanie swobody w polityce handlowej". Dr Biskup o powodach brexitu

- Nie w Europie, a na Dalekim Wschodzie zwolennicy brexitu upatrują najlepszego pola do ekspansji gospodarczej. Żeby wykorzystać możliwości rynków azjatyckich Brytyjczycy potrzebują swobody w zakresie polityki handlowej - powiedział dr Przemysław Biskup z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Wielka Brytania Europa Brexit Antoni Opaliński Boris Johnson