X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Beata Michniewicz

Michał Dworczyk: nie przewidujemy poważnych zmian w obowiązujących zasadach bezpieczeństwa

– Po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ogłoszone zostaną informacje o regulacjach, które będą obowiązywały w trakcie i po świętach. Jutro premier przedstawi te informacje – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Beata Michniewicz Koronawirus w Polsce Trójka

"UE należy reformować, ale utrzymać". Szymański podkreśla wartość Wspólnoty w dobie koronawirusa

- Unia Europejska już bez pandemii koronawirusa była od dłuższego w fazie definiowania siebie na nowo. Po kryzysie migracyjnym i zadłużeniowym strefy euro wiele rzeczy nie zostało rozwiązanych - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Konrad Szymański, minister ds. europejskich.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka koronawirus zdrowie Europa Beata Michniewicz Konrad Szymański

Grzegorz Schetyna: należy podjąć decyzję o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej

– Niemożliwe jest zorganizowanie wyborów 10 maja, ponieważ jesteśmy przed wielkim wzrostem zachorowań. Dzisiaj musimy bronić Polski przed koronawirusem, a nie realizować swój interes partyjny – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia były przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Schetyna Beata Michniewicz Trójka wybory prezydenckie 2020 polityka Platforma Obywatelska

Dworczyk: "tarcza antykryzysowa" to kompromis między oczekiwaniami a możliwościami

– Gdyby nie planowane rządowe inwestycje, to konsekwencje długoterminowe byłyby bardzo poważne – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. – Z przedsiębiorcami i ich przedstawicielami rozmawiają zarówno premier Mateusz Morawiecki, jak i ministrowie: przedsiębiorczości, Jadwiga Emilewicz i rodziny, Marlena Maląg – dodał Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Beata Michniewicz Koronawirus w Polsce ekonomia Trójka

Błażej Spychalski: na gruncie polskiej konstytucji nie ma możliwości przełożenia wyborów

– Często pojawia się w przestrzeni publicznej opinia, że jest możliwość przełożenia wyborów prezydenckich. Nie ma takiej możliwości na gruncie polskiej konstytucji – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Błażej Spychalski, rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA Beata Michniewicz Błażej Spychalski kancelaria prezydenta Koronawirus w Polsce Rada Bezpieczeństwa Narodowego polityka

Borys Budka: nie możemy dzielić polskich przedsiębiorców i pracodawców

– Koalicja Obywatelska mówi wyraźnie, że pakiet bezpieczeństwa powinien być skierowany do wszystkich pracodawców. Kluczowe jest zwłaszcza zabezpieczenie pracowników przed zwolnieniem – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka tarcza antykryzysowa polityka Sejm Koronawirus w Polsce Borys Budka Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Beata Michniewicz

"Włochy, Hiszpania i Francja będą w recesji". Kopcińska o skutkach epidemii koronawirusa

– Europa musi działać wspólnie i okazać solidarność. Presja wywierana na systemy opieki zdrowotnej i przedsiębiorstwa dotyczy przecież wszystkich państw członkowskich – powiedziała w Programie 3 Polskiego Radia Joanna Kopcińska, europoseł PiS. Do tematu epidemii koronawirusa odniósł się również europoseł Lewicy Marek Balt.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka koronawirus zdrowie Joanna Kopcińska Europa Beata Michniewicz