X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Bartłomiej Misiewicz

Poseł PiS: trzeba dać przykład, że nie ma świętych krów

– Bartłomiej M., jak każda osoba przebywająca na terenie Polski, podlega prawu obowiązującemu w naszym kraju. Jednak nie przesądzam o winie kogokolwiek z zatrzymanych – powiedział Waldemar Buda, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek CBA zatrzymało 6 osób w związku z nieprawidłowościami w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Bartłomiej Misiewicz CBA Waldemar Buda Polska Grupa Zbrojeniowa vat Jacek Rostowski komisja śledcza

Czy była korupcja w Polskiej Grupie Zbrojeniowej?

Dziennikarze tygodnika „Sieci” w opublikowanym w poniedziałek artykule opisali m.in. sprawę niejasnych wydatków na szkolenia i reklamę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, w którą miał być zamieszany m.in. były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Misiewicz zagroził autorom tekstu konsekwencjami prawnymi. O sprawie mówił w Polskim Radiu 24 współautor artykułu Marek Pyza.
Zobacz więcej na temat:  CBA korupcja Polska Grupa Zbrojeniowa Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz: wypowiedź posła Misiło była bezczelna

- Wypowiedź posła Piotra Misiło zmusiła mnie do zabrania głosu publicznie. Granice wytrzymałości moich bliskich zostały przekroczone, było to dla mnie obraźliwe, nie zgadzam się na to - ocenił w Rozmowie PR24 Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik prasowy MON pozwał posła Nowoczesnej o ochronę dóbr osobistych. Domaga się publikacji przeprosin na oraz 40 tysięcy złotych na cele charytatywne.
Zobacz więcej na temat:  Bartłomiej Misiewicz Ministerstwo Obrony Narodowej Antoni Macierewicz POLSKA

Bartłomiej Misiewicz pozywa posła. "Do zobaczenia w sądzie"

"Panie @Piotr_Misilo zgodnie z obietnicą: do zobaczenia w Sądzie. Liczę, że zachowa się Pan równie odważnie jak w @tvp_info u red. @michalrachon 4 marca br. i nie będzie Pan unikał odebrania pozwu od listonosza" - takiej treści wpis pojawił się w piątek na prywatnym koncie twitterowym Bartłomieja Misiewicza. "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby" - odpowiada poseł Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Bartłomiej Misiewicz sądownictwo Ministerstwo Obrony Narodowej Nowoczesna

Poseł Kukiz'15: gabinety polityczne to fabryka Misiewiczów

Paweł Kukiz ujawnił list, skierowany do niego 29 grudnia 2016 roku, przez ministra obrony narodowej. Antoni Macierewicz oskarżył w nim adresata o to, że wpisuje się w kampanię nienawiści przeciwko Bartłomiejowi Misiewiczowi. – Nadszedł czas, by pokazać w jak dziwny sposób podchodzi do swojego podwładnego minister Macierewicz – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Piotr Apel z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Kukiz'15 Piotr Apel Antoni Macierewicz Bartłomiej Misiewicz Paweł Kukiz Ministerstwo Obrony Narodowej

"Antoni Macierewicz szkodzi własnej partii"

Komisja powołana przez PiS oceniła, że Bartłomiej Misiewicz nie ma kompetencji do pełnienia funkcji publicznych. W związku z kontrowersjami wokół swojej osoby, sam były rzecznik MON zrezygnował z członkostwa w partii. Jak oceniał w audycji Punkt Widzenia Bartłomiej Radziejewski z „Nowej Konfederacji”, konsekwencje ponieść powinien nie tylko Misiewicz, ale także jego polityczny protektor – Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Bartłomiej Misiewicz Ministerstwo Obrony Narodowej PiS