X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Artur Wdowczyk

60 sędziów wyłączonych z orzekania ws. J.Koska-Janusz-Ziobro

„Sąd Apelacyjny w Warszawie wyłączył około 60 sędziów Sądu Okręgowego z orzekania w sprawie, w której sędzia Justyna Koska-Janusz pozwała ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę o ochronę dóbr osobistych” - dowiedziała się IAR. O tym, a także o kontrowersjach wokół reformy sądownictwa mówił w audycji Gorący Temat adwokat mec. Artur Wdowczyk.
Zobacz więcej na temat:  sądownictwo reforma sądownictwa Polska Fundacja Narodowa Artur Wdowczyk

Kulisy Spraw: Tomasz Lis musi przeprosić posła Kukiz’15

Sąd nakazał redaktorowi naczelnemu Newsweeka Tomaszowi Lisowi przeprosić posła ruchu Kukiz'15 za insynuacje jego tygodnika, że Marek Jakubiak kupił browar Ciechan za pieniądze mafii. Oprócz przeprosin, Tomasz Lis musi także zapłacić 30 tys. złotych. O szczegółach w audycji Kulisy Spraw mówił mec. Artur Wdowczyk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Kukiz'15 Kulisy Spraw Marek Jakubiak tomasz lis Artur Wdowczyk fake news

"Koszty polityczne, które PiS poniesie, mogą być wysokie"

Ustawą o Sądzie Najwyższym zajmuje się Senat. Późno w nocy, po kilku godzinach prac, senacka komisja praw człowieka, praworządności i petycji zdecydowała o przyjęciu ustawy bez poprawek. O reformie sądownictwa w Polskim Radiu 24 mówili mec. Paweł Jabłoński, prawnik dr Tymoteusz Zych (Ordo Iuris), dr Andrzej Anusz (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), mecenas Artur Wdowczyk i Bartosz Pilitowski z Fundacji Court Watch.
Zobacz więcej na temat:  reforma sądownictwa sądownictwo Sąd Najwyższy krs Andrzej Anusz Artur Wdowczyk Senat PiS Ministerstwo Sprawiedliwości

Art. 212 Kodeksu Karnego. Broń przeciwko dziennikarzom

- Art. 212 Kodeksu Karnego jest metodą, by tanio uciszać dziennikarzy. To bardzo dobra broń w rękach samorządów – powiedział w programie Szukając Dziury w Całym Wiktor Świetlik z Centrum Monitoringu Wolności Prasy. O wolności mediów rozmawiali także mec. Artur Wdowczyk (doradca Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich) i Jarosław Włodarczyk (Press Club Polska).
Zobacz więcej na temat:  dziennikarze prawo dziennikarstwo wolność prasy media Łukasz Warzecha Wiktor Świetlik Artur Wdowczyk