X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Artur Soboń

"W Czechach nastroje są takie, by sfinalizować tę kwestię". Soboń o negocjacjach ws. Turowa

- Strona czeska chce zakończenia tego sporu w drodze umowy międzyrządowej, a nie orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE - tłumaczył w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz pełnomocnik rządu ds. rozwoju lokalnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Artur Soboń Polskie Radio 24 Antoni Opaliński energetyka kopalnia Turów Trybunał Sprawiedliwości UE Czechy

"Większość wypowiedzi była kompletnie oderwana od porządku prawnego". Soboń o debacie w PE

- Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w żaden sposób nie dotyczy budżetu Unii Europejskiej i nowych instrumentów, względem których Unia zaciągnęła zobowiązanie - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister rozwoju i technologii.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel polityka Parlament Europejski Artur Soboń fundusze unijne ŚWIAT Europa Unia Europejska

Soboń: trzeba kontynuować twardą politykę wobec reżimu Łukaszenki

- Liczyliśmy, że postawienie tamy w postaci twardego stanowiska Unii Europejskiej na granicy z Białorusią pozwoli na to, aby reżim Łukaszenki zaniechał próby przerzucania nielegalnych imigrantów. Tak się nie stało - powiedział w audycji "Sygnały dnia" na antenie Programu 1 Polskiego Radia Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. Dodał też, że negowanie przez opozycję przedłużenia stanu nadzwyczajnego jest wyrazem nieodpowiedzialności.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Artur Soboń polityka stan nadzwyczajny Białoruś granica reżim Krzysztof Świątek

Artur Soboń o KPO: żadne państwo nie może nie otrzymać tych środków

- Żadne państwo nie może nie otrzymać środków z Funduszu Odbudowy. Jest określona procedura, która musi być wypełniona. Ona w naszym wypadku została wypełniona - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Sprawiedliwości UE Krajowy Plan Odbudowy pieniądze Komisja Europejska Unia Europejska Artur Soboń POLSKA polityka Polskie Radio 24

Soboń: rozmowy z protestującymi medykami prowadzi MZ

– Rozmowy z protestującymi medykami prowadzi Ministerstwo Zdrowia. Jeśli to będzie konieczne, to premier zawsze może dołączyć. Dzisiaj one powinny mieć charakter urealnienia tego, co możliwe i oczekiwane – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Artur Soboń Ministerstwo Aktywów Państwowych protest służba zdrowia lekarz pielęgniarka płace społeczeństwo Bartłomiej Graczak Trójka POLSKA

Ciąg dalszy negocjacji ws. kopalni Turów. Soboń: wracamy do rozmów w wąskim gronie

- Wracamy do rozmów w wąskim gronie prawno-politycznym w sprawie Turowa - powiedział wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń. Dodał, że umowa międzyrządowa to najlepsza forma rozwiązania kwestii kopalni Turów, bo równa się wycofaniu skargi głównej z Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej przez Czechy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Artur Soboń górnictwo Czechy energetyka GOSPODARKA

Początek budowy Baltic Pipe. Artur Soboń: Polska będzie państwem całkowicie niezależnym od rosyjskiego gazu

Rozpoczęło się układanie gazociągu Baltic Pipe na dnie Morza Bałtyckiego. Wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń powiedział w TVP Info, że budowa idzie zgodnie z planem. - Po etapie uzgodnień mamy fizyczną realizację inwestycji zgodnie z terminami, które zakładaliśmy - stwierdził.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA energetyka gaz polityka Baltic Pipe Artur Soboń GOSPODARKA

"Najlepszym rozwiązaniem jest porozumienie z Czechami". Artur Soboń o sprawie kopalni Turów

- TSUE na swoim biurku będzie miał drugi wniosek - strony polskiej. Będzie to wniosek o uchylenie środka zabezpieczającego, bo został on nałożony w oparciu o niepełne informacje, które posiadał Trybunał. Natomiast co do skargi głównej, to najlepszym rozwiązaniem jest porozumienie z Czechami - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA energetyka Artur Soboń Ministerstwo Aktywów Państwowych węgiel Unia Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE Czechy

Soboń o kopalni Turów: idziemy w kierunku umowy bilateralnej pomiędzy rządami Polski i Czech

- W najbliższych dniach zostanie przez stronę czeską przygotowana umowa, taka propozycja umowy zostanie złożona stronie polskiej i dopiero po podpisaniu tej umowy będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy dogadani - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Artur Soboń, wiceminister w resorcie aktywów państwowych i poseł PiS, o sprawie kopalni i elektrowni Turów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Artur Soboń energetyka Czechy energia elektryczna społeczeństwo Piotr Gociek