X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Antoni Macierewicz

"Bardzo wiele zależy od dynamiki polityki polskiej". Antoni Macierewicz o budowie Nord Stream 2

- Nie ma wątpliwości, że Niemcy traktują tę inwestycję jako strategiczną, fundamentalną dla dalszego rozwoju gospodarczego i politycznego, oraz dominacji niemiecko-rosyjskiej w Europie i dlatego będą robili wszystko, aby przeforsować ten projekt - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka USA wybory prezydenckie w USA Donald Trump ŚWIAT Ameryka Północna Joe Biden relacje polsko-amerykańskie Tadeusz Płużański Antoni Macierewicz Nord Stream 2 Trójmorze

"Taki jest kształt pseudoelity". Macierewicz o szczepieniu byłego oficera SB poza kolejnością

- Jego udział w tej pseudoelicie, która nie tylko poza kolejnością, ale poza jakimkolwiek systemem, została ujawniona przy sprawie szczepionki, pokazuje jaki jest prawdziwy kształt tej pseudoelity: od właśnie różnych aktorów, przez twórców TVN-u - pana Mariusza Waltera, po ludzi ze Służby Bezpieczeństwa - mówił w Polskim Radiu 24 były szef MON, wiceprezes PiS Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka szczepionka szczepienia COVID-19 Koronawirus w Polsce koronawirus pandemia Europa Niemcy Francja Unia Europejska Komisja Europejska Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański

"Chcą wzmocnić sojusz rosyjsko-niemiecki". Macierewicz o działaniach Niemiec w sprawie NS2

- Niemcy dążą do strukturalnego utrzymania, wzmocnienia sojuszu rosyjsko-niemieckiego. Pokazuje to kwestia dążenia do zakończenia projektu Nord Stream 2. To prawdziwy kierunek polityki niemieckiej - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej. 
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Polskie Radio 24 Niemcy Rosja Nord Stream 2 Stany Zjednoczone ŚWIAT

"Częściowo przygotowana operacja". Macierewicz o zachowaniu Chin w trakcie pandemii koronawirusa

- Mamy do czynienia z działaniem, które doprowadziło do największej w historii świata biologicznego niebezpieczeństwa, które w olbrzymim stopniu determinuje wydarzenia polityczne i gospodarcze na świecie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz, marszałek senior obecnej kadencji Sejmu, były minister obrony narodowej, komentując zachowania Chin w związku z pandemią koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Antoni Macierewicz Polskie Radio 24 pandemia koronawirus Chiny COVID-19

Antoni Macierewicz: konkluzje ze szczytu UE nie mają mocy prawnej

- Jak długo pani Merkel, pani von der Leyen będą chciały dotrzymywać zobowiązania i w tych wymiarach, w których będą tym zainteresowane, tak długo decyzje Komisji Europejskiej mogą być dla Polski korzystne. (...) Tutaj decyduje wyłącznie ich wola polityczna - mówił w Polskim Radiu 24 wiceprezes PiS Antoni Macierewicz, były szef MON i marszałek senior Sejmu IX kadencji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański POLSKA polityka Polityka zagraniczna Polski Unia Europejska budżet ue budżet unijny budżet UE 2021-2027 Rada Europejska

"Próba realizacji nowej targowicy". Antoni Macierewicz działaniach opozycji ws. budżetu UE

- Polska walczy przeciwko bezprawiu, jakie jest uprawiane przez niektórych polityków UE, przeciwko łamaniu traktatów UE, przeciwko próbie zlikwidowania, zniszczenia UE jako porozumienia niepodległych państw - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceszef Prawa i Sprawiedliwości, były minister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska fundusze unijne Antoni Macierewicz POLSKA Polskie Radio 24

Napis "Aborcja jest OK" na pomniku smoleńskim. Macierewicz: celem jest zniszczenie naszej świadomości narodowej

- Niestety to proces, który trwa od dłuższego czasu. Zaczęło się od ataku na figurę Chrystusa Króla, następnie doszło do dewastacji pomnika Anny Walentynowicz. (…) Muszą przeciwstawić się temu odpowiednie służby. Najważniejsza jest jednak reakcja społeczna i pokazanie, że nie ma na to zgody - powiedział Antoni Macierewicz, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Tadeusz Płużański Antoni Macierewicz Warszawa pomniki katastrofa smoleńska aborcja strajk kobiet

Antoni Macierewicz: list byłych generałów ws. Strajku Kobiet pokazuje prawdziwe zaplecze tych marszów

- Treść tego listu skupia się wokół siania niepewności i wspierania żądań dotyczących obalenia rządu. Pokazuje on prawdziwe ideowe i organizacyjne zaplecze tych demonstracji - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, poseł PiS. Polityk odniósł się w ten sposób do protestów, jakie odbywają się w całej Polsce w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego i listu byłych generałów w tej sprawie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Macierewicz protest aborcja

Macierewicz: organizatorom protestów nie chodzi o kwestie aborcji, ale o obalenie rządu

- Głównym wsparciem i zapleczem Marty Lempart, która stoi na czele Strajku Kobiet, są ludzie odpowiedzialni za najstraszliwsze wydarzenia niszczące naród polski - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz, poseł PiS. Polityk odniósł się do protestów, jakie odbywają się w całej Polsce w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Antoni Macierewicz Michał Rachoń

"Nawoływanie do zabójstwa". Macierewicz o hasłach wykrzykiwanych na manifestacjach

- Jeżeli głównym hasłem, wykrzykiwanym na ulicach jest w formie wulgarnej, której nie powtórzę, "zabić PiS", to mamy do czynienia z nawoływaniem do przestępstwa, do zabójstwa - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej, wiceprezes PiS.
Zobacz więcej na temat:  protest demonstracje agresja atak aborcja społeczeństwo Kościół Kościół katolicki mowa nienawiści Antoni Macierewicz Polskie Radio 24 POLSKA

"Polska znalazła się dziś w największym niebezpieczeństwie od lat". Macierewicz o demonstracjach w Polsce

"Kolejne decyzje wyborcze Polaków począwszy od 2015 r. pokazały, że zdecydowana większość Polaków pragnie kształtowania naszego niepodległego państwa w oparciu o tradycję narodową i wartości chrześcijańskie" - napisał w oświadczeniu Antoni Macierewicz, poseł i wiceprezes PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA aborcja protest demonstracje Antoni Macierewicz społeczeństwo

"Faszyzacja życia publicznego". Macierewicz o wulgarności na proaborcyjnych marszach

- To, co robili ludzie, którzy wykrzykiwali te hasła przed domem Jarosława Kaczyńskiego i na ulicach, to jest faszyzacja życia publicznego - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, poseł PiS i wiceprezes tej partii. - Oczekuję od międzynarodowej opinii publicznej odcięcia się od takich zachowań - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Tadeusz Płużański aborcja manifestacje

"Zagrożenie biologiczne, które nie jest przypadkiem". Macierewicz o pandemii w kontekście bezpieczeństwa państwa

- Nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której walka z koronawirusem otworzy drogę do zwiększania umieralności w sferach, w których i tak jest już ona kilkukrotnie wyższa niż w przypadku COVID-19 - powiedział Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Tadeusz Płużański Antoni Macierewicz koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia

"Odwrócenie porządku rzeczywistości". Macierewicz o wypowiedzi wiceprzewodniczącej PE

- Takie słowa w ustach Niemki mają charakter kontynuacji pewnej tradycji, która doprowadziła do II Wojny Światowej, zniszczenia Polski, sześciu milionów zamordowanych, do straszliwego barbarzyństwa, któremu byli winni Niemcy - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, były szef MON.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz POLSKA Aleksandra Dulkiewicz Parlament Europejski Niemcy II wojna światowa Tadeusz Płużański