X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Angela Merkel

Spotkanie Biden-Merkel w kontekście Nord Stream 2. Prof. Grochmalski: ktoś mówi nieprawdę

- Amerykanie mają zasadniczo inne podejście do tej kwestii i trzeba jasno sobie powiedzieć, że ktoś tutaj mówi nieprawdę. Albo mylą się Amerykanie, a więc Nord Stream nie będzie instrumentem politycznym w rękach Rosji, albo Niemcy próbują zakłamywać rzeczywistość - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Piotr Grochmalski, politolog z Akademii Sztuki Wojennej.
Zobacz więcej na temat:  Nord Stream 2 polityka energetyczna polityka zagraniczna USA Joe Biden Angela Merkel USA Niemcy Rosja ŚWIAT Polskie Radio 24 Europa

Angela Merkel z wizytą w USA. Prof. Madajczyk: istnieją różnice w dwóch kluczowych obszarach

Kanclerz Niemiec Angela Merkel podczas wizyty w Waszyngtonie spotkała się z gospodarzem Białego Domu. - Joe Biden odbudowuje relacje transatlantyckie, ale musimy być przygotowani, że będzie to nadal trudne wyważanie wzajemnych relacji - mówi w Programie 1 Polskiego Radia prof. Piotr Madajczyk z Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Czy doszło do wiążących decyzji w sprawie Rosji i Nord Stream 2?
Zobacz więcej na temat:  Więcej świata Michał Strzałkowski ŚWIAT USA Niemcy Angela Merkel Joe Biden

Angela Merkel w Białym Domu. Nord Stream 2 wśród tematów rozmów

Prezydent USA Joe Biden spotka się dziś w Białym Domu z Kanclerz Niemiec Angela Merkel. Wizyta ma podkreślić przywrócenie dobrych stosunków pomiędzy oboma krajami. Wśród tematów rozmów znajdą się między innymi relacje z Chinami i Rosją, stosunki handlowe oraz budowa gazociągu Nord Stream 2.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ŚWIAT Ameryka Ameryka Północna USA Stany Zjednoczone Niemcy Nord Stream 2 Angela Merkel