X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Szczęśniak

Polityka klimatyczna Polski. Czy słychać nasz głos?

- Polski węgiel jest ofiarą naszej obecności w Unii Europejskiej i ofiarą tego, że Polska nie podejmuje zdecydowanych kroków - powiedział w "Debacie Społeczno-Gospodarczej" Polskiego Radia 24 ekspert rynku energetycznego Andrzej Szczęśniak. Goście Anny Grabowskiej dyskutowali o polityce klimatycznej naszego kraju i tym, jak postrzegają ją inne kraje.
Zobacz więcej na temat:  szczyt klimatyczny w Katowicach energetyka społeczeństwo Polskie Radio 24 Andrzej Szczęśniak węgiel POLSKA

"Największa zmowa cenowa w historii ostatnich lat"

Notowania ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych zwyżkują, bo okazało się, że amerykańskie zapasy surowca spadły do 1,4 mln baryłek, a nie jak wcześniej podawano - wzrosły o prawie 5 mln baryłek. Analitycy Goldman Sachs widzą też ryzyka dla rynków ropy związane z Iranem - informują maklerzy. O przyczynach i rozwiązaniach w takiej sytuacji mówił w Polskim Radiu 24 ekspert rynku paliw Andrzej Szczęśniak.
Zobacz więcej na temat:  ceny paliw Andrzej Szczęśniak ropa naftowa USA Arabia Saudyjska Rosja

Nowe normy emisji CO2 uchwalone przez Parlament Europejski

Parlament Europejski przegłosował stanowisko w sprawie kształtu reformy unijnego systemu pozwoleń na emisję CO2 (ETS). Polskim eurodeputowanym udało się złagodzić jego zapisy, by chronić przemysł i energetykę – m.in. dzięki nim cena energii nie wzrośnie. O unijnych regulacjach energetycznych mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Szczęśniak, ekspert ds. energetyki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 emisja co2 Parlament Europejski energia Andrzej Szczęśniak ekologia