X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Andrzej Duda

Poseł Porozumienia: ilość fake newsów produkowanych przez opozycję jest przerażająca

- Zamiast zająć się rozmawianiem na ważne dla Polaków tematy, będziemy musieli się zająć wyjaśnianiem przeinaczeń i różnych pomówień. Politycy opozycji niestety próbują to jeszcze pogłębiać - powiedział w Polskim Radiu 24 Karol Rabenda z Porozumienia. Gościem audycji był również Michał Urbaniak z Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Krzysztof Bosak Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska Stanisław Janecki polityka fake news

Paweł Sałek: prezydent chce poszerzać elektorat i pozyskiwać nowych wyborców

- Myślę, że drużyna Andrzeja Dudy będzie się poszerzać: na poziomie gminnym, powiatowym, sołeckim, miejskim - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Sałek. - Poprzez udział w wyborach współdecydujemy o kraju i bierzemy za niego współodpowiedzialność - dodał doradca prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka Polskie Radio 24 polityka

Poseł Lewicy: Robert Biedroń i Andrzej Duda są najbardziej zaangażowani w kampanii wyborczej

- Robert Biedroń i prezydent Andrzej Duda są najbardziej zaangażowani w tej kampanii wyborczej. To dobrze, bo najlepiej dla Polek byłoby, aby w II turze wyborczej zderzyły się prawica i lewica - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Trela, poseł Lewicy, szef sztabu wyborczego Roberta Biedronia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Robert Biedroń Andrzej Duda Stanisław Janecki

Bielan o kampanii wyborczej: oponenci są gotowi na wszystko

- Kampania prezydencka będzie trudna, nasi oponenci są bardzo mocno zmobilizowani, są gotowi na wszystko, są w stanie zorganizować bojówki, które w sposób wulgarny obrażają prezydenta na oficjalnych uroczystościach - mówił w środę europoseł Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kampania wyborcza wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce Andrzej Duda Adam Bielan

Kamil Bortniczuk: prezydent stoi na straży polskiej demokracji

- Andrzej Duda miał świetne wystąpienie podczas konwencji inaugurującej kampanię. Było to typowo prezydenckie wystąpienie dojrzałego prezydenta, który stoi na straży polskiej demokracji, apeluje o zgodę i o jedność narodu - powiedział w Polskim Radiu 24 Kamil Bortniczuk z Porozumienia Jarosława Gowina.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 kamil bortniczuk Antoni Trzmiel Andrzej Duda prezydent Mateusz Drozda

"Burmistrz miasta powinna przeprosić prezydenta". Marek Formela o zajściach w Pucku

- Burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska może mieć coś na sumieniu, skoro mija 10 dni, odkąd Andrzej Duda odniósł się do pamięci historycznej, a ona nadal nie przeprosiła prezydenta za obelgi pod jego adresem i milczy jak grób - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Formela, publicysta "Gazety Gdańskiej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda puck Małgorzata Kidawa-Błońska KOD Antoni Trzmiel prezydent

Poseł PSL: debatę publiczną trzeba prowadzić w sposób należyty, używając języka parlamentarnego

- Jesteśmy Polakami i musimy mieć szacunek do autorytetów, ale także dla osób, które nas w danym momencie reprezentują w Sejmie czy Senacie. Zostały przecież wybrane w demokratycznych wyborach - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Rzepa z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Polskie Stronnictwo Ludowe PSL Senat kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda

Politolog: poglądy PO w kwestiach światopoglądowych cały czas ewoluują

- Małgorzata Kidawa-Błońska mówiąc o posiadaniu dzieci przez pary jednopłciowe miała zapewne na myśli adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Poglądy PO ewoluują w tych kwestiach cały czas, wraz z jej aktualną pozycją na scenie politycznej - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Bartłomiej Biskup, politolog z UW.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 służba zdrowia Małgorzata Kidawa-Błońska Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość Bartłomiej Biskup Ryszard Gromadzki związki partnerskie

"Będzie kilka niespodzianek". Andrzej Duda ogłosi dziś skład swojego sztabu

O godz. 13.00 ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda przedstawi swój sztab wyborczy. Jego siedziba będzie mieścić się tuż obok placu Teatralnego w Warszawie. - Będzie kilka niespodzianek, z całą pewnością - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie Adam Bielan Piotr Müller Prawo i Sprawiedliwość

"Wartość dodana". Wiceminister o Adamie Bielanie jako ewentualnym rzeczniku sztabu Andrzeja Dudy

- Adam Bielan jest wyśmienitym politykiem, a także dobrym strategiem pod kątem kampanii wyborczych - powiedział Wojciech Murdzek, wiceminister rozwoju. Odniósł się w ten sposób do informacji medialnych wskazujących europosła PiS jako rzecznika sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA kampania prezydencka Adam Bielan wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska

TYLKO U NAS Ogłoszenie sztabu Andrzeja Dudy. Adam Bielan: prezydent osobiście przedstawi skład

- To prezydent powinien osobiście ogłosić swój sztab. W środę odbędzie się prezentacja, której dokona Andrzej Duda - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 europoseł Adam Bielan, wskazywany przez media na jednego z członków prezydenckiego sztabu.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce Adam Bielan Andrzej Duda wybory prezydenckie POLSKA polityka kampania wyborcza