X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ameryka Południowa

Bułgaria wprowadza lockdown, Czechy oferują pomoc sąsiadom. COVID-19 na świecie

Trwa pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego groźną dla życia chorobę COVID-19. Według danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa z USA zakażenie koronawirusem stwierdzono dotychczas u ponad 60,57 mln ludzi na świecie, ponad 1,42 mln zakażonych zmarło. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus pandemia ŚWIAT Europa Ameryka Północna Ameryka Południowa COVID-19

"Czy słuszne jest niszczenie czyjegoś życia?". Papież Franciszek o aborcji

Papież Franciszek przypomniał o znaczeniu ochrony życia wobec prób zalegalizowania w jego ojczyźnie aborcji. Argentyńskim kobietom podziękował za to, że walczą o ochronę nienarodzonych. Papieski list, przesłany na ręce deputowanej Victorii Morales Gorleri, jest odpowiedzią na prośbę Argentynek, które od 2018 r. walczą o ochronę życia, szczególnie w najuboższych robotniczych dzielnicach Buenos Aires.
Zobacz więcej na temat:  aborcja papież Franciszek papież Argentyna Ameryka Ameryka Południowa ŚWIAT

Szkocja przedstawiła plan na święta, Włosi obawiają się wracać do kraju. COVID-19 na świecie

Na okres Bożego Narodzenia Szkoci będą mogli tworzyć "bańki" składające się z trzech gospodarstw, ale nie więcej niż 8 osób powyżej 12 roku życia. Powrotu do domu na święta obawia się ponad 2 mln Włochów mieszkających i pracujących za granicą. Zapraszamy do przeczytania relacji o walce z koronawirusem w różnych państwach świata.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT koronawirus COVID-19 pandemia Europa Azja Afryka Ameryka Południowa Ameryka Północna

COVID-19 w Brazylii. Liczba nowych przypadków zakażeń spadła ostatniej doby

W ciągu ostatnich 24 godzin w Brazylii zarejestrowano 13 371 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 216 kolejnych zgonów - poinformowało w poniedziałek wieczorem czasu miejscowego brazylijskie ministerstwo zdrowia. To duży spadek względem poprzednich danych dziennych, gdy codziennie przybywało ok. 30 tys. infekcji.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Brazylia COVID-19 koronawirus choroby zakaźne epidemia Ameryka Południowa

Słowenia zaostrza, a Francja przedłuża lockdown, optymistyczne dane z Czech. COVID-19 na świecie

Słowenia na dwa tygodnie zamyka - poza niezbędnymi do życia - sklepy oraz transport publiczny, Francja informuje o przedłużeniu lockdownu o kolejne co najmniej dwa tygodnie. Z kolei Czesi chwalą się, że współczynnik reprodukcji koronawirusa, spadł w kraju z poziomu 1,6 do 0,8. Śledzimy wydarzenia ze świata dotyczące pandemii.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus ŚWIAT Europa Ameryka Północna Ameryka Południowa pandemia COVID-19