X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Aleksiej Nawalny

"Może umrzeć za kilka dni". Zespół Nawalnego wzywa do akcji w jego obronie, Kreml ostrzega

Przedstawiciel Kremla Dmitrij Pieskow ostrzegł, że demonstracje, które nie otrzymają zgody władz, "automatycznie będą nielegalne". Rzeczniczka opozycjonisty Kira Jarmysz ostrzegła, że Aleksiej Nawalny może umrzeć w ciągu kilku dni. Na 21 kwietnia ogłoszono ogólnokrajową akcję protestacyjną. Kilkadziesiąt osób prowadzi głodówkę w obronie Nawalnego.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja Aleksiej Nawalny

Rosyjska agresja i pogarszający się stan zdrowia Nawalnego. Szczyt szefów dyplomacji UE

Koncentracja rosyjskich wojsk przy granicy z Ukrainą i na nielegalnie zaanektowanym Krymie, a także pogarszający się stan Aleksieja Nawalnego to tematy dzisiejszej wideokonferencji ministrów spraw zagranicznych unijnych krajów (początek ok. 9.30) Szefowie dyplomacji mają też rozmawiać na temat planowanego przez Rosję ograniczenia żeglugi przez Cieśninę Kerczeńską łączącą Morze Czarne z Azowskim.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja USA Ameryka Aleksiej Nawalny

Europejski apel ws. pomocy lekarskiej dla Nawalnego. Wspólne oświadczenie krajów UE

Unia Europejska zaapelowała do Rosji o zapewnienie Aleksiejowi Nawalnemu pomocy lekarskiej. Oświadczenie w tej sprawie w imieniu 27 krajów opublikował szef unijnej dyplomacji Josep Borrell. Komentarz zamieściła na Twitterze także przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Presję w tej sprawie wywiera również Stałe Przedstawicielstwo Polski przy Unii.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Rosja Aleksiej Nawalny zdrowie

Trwa protest głodowy Nawalnego. Władze kolonii grożą przymusowym karmieniem

Wobec prowadzącego głodówkę rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego władze więzienne stosują groźby, że będzie karmiony przymusowo; przeniesiono go z więziennego szpitala z powrotem o więzienia. Nawalny schudł 15 kg od czasu, gdy trafił do zakładu karnego. Prowadzi protest ze względu na brak opieki medycznej, podczas gdy traci czucie w rękach, odczuwa bóle kręgosłupa, zaś w nocy pozbawiany jest snu.
Zobacz więcej na temat:  Aleksiej Nawalny Rosja Ukraina Donbas ŚWIAT opozycja demokratyczna