X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
AfD

«Німеччина – головна ціль дезінформаційної політики Кремля»

У «Rzeczpospolita» читаємо, як Кремль використовує німецьку ультраправу і популістську партію AfD для демонстрації, яких великих друзів він має у Німеччині
Zobacz więcej na temat:  Німеччина Росія Nord Stream 2 AfD Кремль дезінформація

Суд у Кракові засудив паліїв Угорського культурного центру

Краківський суд засудив трьох поляків до позбавлення та обмеження волі за напад і підпал Товариства угорської культури в Ужгороді в 2018 році
Zobacz więcej na temat:  Польща підпал Теракт Ужгород Фаланга Угорський культурний центр Товариство угорської культури ультраправі AfD Росія російські спецслужби

Prof. Piotr Madajczyk: niemiecka scena polityczna ulega radykalizacji

- Przy Chadecji oczekiwania były większe. Kanclerz Merkel przez długie lata ciągnęła tę partię, a teraz właściwie stała się balastem - mówi w "Więcej Świata" prof. Piotr Madajczyk z Instytutu Studiów Politycznych PAN. Czy po niedzielnych wyborach w Turyngii, chadecka CDU zaczyna zmierzać w kierunku politycznego niebytu?
Zobacz więcej na temat:  Niemcy CDU AfD wybory w Niemczech polityka Paweł Lekki Agnieszka Bryc

Koniec Merkel na czele CDU. Jak rządziła "Żelazna Dama"?

To była decyzja, która wstrząsnęła niemiecką polityką. Angela Merkel, która od 18 lat stoi na czele Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) zapowiedziała, że rezygnuje z kierowania partią. Co więcej, nie będzie się już ubiegała o kolejną kadencję na stanowisku kanclerza, które zajmuje od 13 lat. Przypominamy, jak przebiegała jej kariera, i w jaki sposób doszła do pozycji najbardziej wpływowego polityka w Europie.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Niemcy Europa Angela Merkel CDU AfD