X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adrian Klarenbach

"Brakuje mu myślenia propaństwowego". Jarosław Krajewski o Donaldzie Tusku

- Donald Tusk ma problem, żeby połączyć czyny ze swoimi słownymi zapowiedziami. Wielokrotnie obrażał przeciwników politycznych, ale nie miał problemu z tym, żeby kolejnego dnia wyjść i nawoływać do współpracy i porozumienia. Jest niewiarygodny w tym, co robi - stwierdził w Polskim Radiu 24 Jarosław Krajewski, poseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 Jarosław Krajewski Prawo i Sprawiedliwość polityka PiS Donald Tusk Platforma Obywatelska

Co ze środkami z Funduszu Odbudowy? Skurkiewicz: w UE są równi i równiejsi

- Od samego początku mówimy, że środki z UE nam się należą, tym bardziej że polski rząd podpisał się również pod kredytowaniem tych środków. Nie wyobrażam sobie, że mamy spłacać ten kredyt i nic z tego nie mieć, to wbrew jakiejkolwiek logice - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Unia Europejska Komisja Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE Krajowy Plan Odbudowy polityka Polska w Unii Europejskiej Wojciech Skurkiewicz Adrian Klarenbach

Paweł Kukiz się zaszczepił? Padła jednoznaczna odpowiedź

- Atrakcyjnie zarekomendować, to znaczy ubrać to w odpowiedni obraz. Zupełnie inaczej wygląda jakiś spot zrobiony na doskonałej jakości materiale. Przede wszystkim powinny być przeprowadzane rozmowy z ludźmi, którzy się nie zaszczepili i przeszli bardzo ciężko COVID-19 - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Kukiz, zapytany o pomysły na szerszą promocję akcji szczepień. Poseł odpowiedział też na pytanie, czy sam przyjął wakcynę.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepionka szczepienia lockdown omikron Paweł Kukiz

"Wkrótce nastąpi dymisja". Paweł Kukiz o przyszłości Łukasza Mejzy

- Poinformowałem prezesa PiS, że jeśli część z tych doniesień okaże się prawdziwa, będę miał poważnym problem moralny, nawet niepolityczny. Przez 20 lat sam walczyłem o życie i zdrowe mojego dziecka - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Kukiz, odnosząc się do medialnych informacji na temat wiceministra sportu Łukasza Mejzy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA Koronawirus w Polsce Paweł Kukiz polityka

Anna Milczanowska: obawiam się próby zajęcia Ukrainy przez Rosję

- Dla nas wolna Ukraina jest bardzo ważną rzeczą, bo to ona nas dzieli z Rosją - mówiła w Polskim Radiu 24 poseł PiS Anna Milczanowska. Dodała, że obawia się próby wejścia Rosjan na Ukrainę. - Mam nadzieję, że pod takim przywództwem, jakie mamy w naszym kraju i z wiedzą, jaką posiadamy, do innych liderów politycznych też to dotrze i oni przekażą swoim wyborcom, co się dzieje na wschodzie Europy - podkreśliła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Adrian Klarenbach Rosja Ukraina Unia Europejska NATO

Ustawa o ochronie granicy wraca do Sejmu. Lenartowicz: Senat wprowadził dwie ważne poprawki

- Wszystkie narzędzia potrzebne, by dobrze chronić granicę, rząd ma i nie ma potrzeby robienia protez, które sprowadzając się do zasłon - mówiła w Polskim Radiu 24 o pracach nad ustawą o ochronie granicy poseł PO-KO Gabriela Lenartowicz. Dodała, że Senat wprowadził do projektu prawa "dwie ważne poprawki: dostęp dziennikarzy i organizacji humanitarnych, oczywiście pod pewnymi rygorami do granicy". - To nam skompensuje to, czym światową i polską opinię publiczną rozgrywa Łukaszenka - podkreśliła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Adrian Klarenbach służby i bezpieczeństwo granica Białoruś

Jarosław Krajewski: dotrzymamy słowa w kwestii dobrowolności szczepień

- Z naszej strony, jako parlamentarzystów PiS, musi być konsekwencja i dotrzymanie słowa w kwestii dobrowolności szczepień. To są najistotniejsze elementy, które również powodują, że dziś PiS ma największe poparcie - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Krajewski z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepionka szczepienia lockdown PiS

Przedstawiciele PSL przyjdą na spotkanie z marszałek Sejmu? Znamy stanowisko partii

- Od dawna apelowaliśmy, że trzeba podjąć kroki, które dadzą Polakom bezpieczeństwo, by mogli się poczuć bezpieczni. (...) Dobrze się stało, że marszałek Witek zwołała takie spotkanie. Pytanie, dlaczego tak późno? - zastanawiał się w Polskim Radiu 24 Mieczysław Kasprzak z PSL. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepionka szczepienia lockdown PSL

"Milczenie Donalda Tuska jest kluczowe". Politolog o działaniach PO w obliczu kryzysu na granicy

- Jeśli Donald Tusk ma tak świetne relacje z CDU, z partią, która ciągle rządzi, to mógłby pokazywać, że ma wpływ na Angelę Merkel, ma wpływ na niemiecką chadecję, na tych głównych rozgrywających w europejskiej polityce - mówił dr Bartosz Rydliński na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA granica polityka Donald Tusk Platforma Obywatelska Angela Merkel Adrian Klarenbach kryzys migracyjny Białoruś

"Nie ma innej ścieżki niż twarde postawienie tamy". Liziniewicz o sytuacji na granicy

- Polskie władze postawiły na to, żeby problem z migrantami na granicy rozwiązywać praktycznie, a nie politycznie - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska") na temat napiętej sytuacji na granicy. Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także Grzegorz Osiecki ("Dziennik Gazeta Prawna") i Marek Król (publicysta).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka granica Białoruś Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach

Kryzys migracyjny. Piotr Zgorzelski: są sytuacje, kiedy trzeba się jednoczyć

- Jako PSL-Koalicja Polska nie potrafimy głosować przeciw Polsce, wspieramy ją, kiedy jest w potrzebie, jednocześnie krytycznie podchodząc chociażby do krytyki międzynarodowej, którą prowadzi rząd - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Białoruś kryzys migracyjny Rosja Aleksander Łukaszenka granica Władimir Putin polityka Piotr Zgorzelski Adrian Klarenbach