X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Adrian Bąk

Europejski spór północy z południem o pieniądze na walkę z epidemią

- Komisja Europejska jest nowa i nie zakończyła jeszcze w pełni okresu synchronizacji, wdrażania się w nowe obowiązki i już musi radzić sobie z tak poważnym kryzysem. Potrzeba dobrej współpracy opartej na zaufaniu pomiędzy Komisją Europejską a poszczególnymi krajami unijnymi - mówił w "Pulsie świata" Krzysztof Kokoszczyński, ekspert ds. europejskich.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Unia Europejska ekonomia Adrian Bąk Puls świata

Co oznacza pomoc Chin w walce z koronawirusem?

- Chińczycy wysyłają sprzęt medyczny dwoma kanałami, jeden to jest pomoc bezzwrotna, mająca najczęściej wymiar symboliczny w stosunku do potrzeb europejskich. Istnieje również możliwość komercyjnych zakupów z pomocą kontaktów z MSZ-em oraz samymi liderami Chin i największe ilości są właśnie w ten sposób wysyłane - mówił Jakub Jakubowski z Ośrodka Studiów Wschodnich. Jaki cel ma w tym Państwo Środka?
Zobacz więcej na temat:  Adrian Bąk koronawirus Chiny Koronawirus w Polsce Jakub Jakubowski

Koronawirus w Iranie. Czy ofiar jest więcej, niż podaje irański rząd?

Koronawirus dziesiątkuje Włochy i inne kraje europejskie. Sieje także spustoszenie w Iranie. Władze alarmują, że z jego powodu co 10 minut umiera w tym kraju jedna osoba. Sytuacja jest dramatyczna ze względu na ogromne braki w zaopatrzeniu, niewydolny system opieki medycznej oraz biedę. Oficjalnie rząd podaje, że w wyniku powikłań zmarło już 1,5 tys. osób. Czy można wierzyć tym statystykom? O tym dr Łukasz Fyderek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zobacz więcej na temat:  Adrian Bąk koronawirus Iran