X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adam Niedzielski

Sytuacja pandemiczna w Polsce. Konferencja premiera, ministra zdrowia i szefa KPRM [TRANSMISJA]

Trwa wspólna konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz szefa KPRM Michała Dworczyka. - Apeluję raz jeszcze o szczepienie się. To, co dzieje się w Europie Zachodniej, wskazuje na wysokie ryzyko. 99 proc. najbardziej dramatycznych przypadków zakażeń to osoby niezaszczepione - powiedział szef rządu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 Adam Niedzielski Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk Ministerstwo Zdrowia premier polityka szczepienia

Brak obostrzeń dla firm, które mają zaszczepionych pracowników? Szef MZ wyjaśnia

- Myślimy o projekcie zakładającym, że firmy, które wykażą zaszczepionych pracowników, zwłaszcza mających kontakt z klientami, nie będą miały obostrzeń - mówi "Faktowi" szef MZ Adam Niedzielski. Dopytywany o kwestię przesunięcia niezaszczepionego pracownika na inne stanowisko ocenił, że miałoby to rację bytu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Niedzielski pandemia COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce sars-cov-2 obostrzenia

Szef MZ podał dane dotyczące szczepień. "Bardzo dobry parametr" w jednej z grup wiekowych

- Zbliżamy się do zaszczepienia przeciw COVID-19 blisko 60 proc. osób w Polsce. W grupie wiekowej powyżej 70. roku życia mamy już bardzo dobry parametr, prawie 80 proc. pełnego wyszczepienia - poinformował w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo zdrowie Koronawirus w Polsce COVID-19 sars-cov-2 pandemia szczepienia szczepionka Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia

Minister zdrowia spotka się dziś z ratownikami medycznymi. Wynagrodzenia głównym tematem rozmów

W poniedziałek w Ministerstwie Zdrowia odbędzie się spotkanie z ratownikami medycznymi. Wśród tematów - wynagrodzenia. Od 1 lipca zmieniła się zasada naliczania pensji dla części pracowników służby zdrowia. Nowelizacja jest krytykowana przez związki ratowników medycznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka ratownik medyczny służba zdrowia Ministerstwo Zdrowia Adam Niedzielski

Dyrektor WIM: w drugiej połowie sierpnia możemy spodziewać się dużej liczby osób zakażonych

- Druga połowa sierpnia to moment, kiedy możemy spodziewać się dużej, żeby nie powiedzieć bardzo dużej, liczby osób zakażonych koronawirusem - mówił w niedzielę w Polskim Radiu 24 dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego prof. Grzegorz Gielerak. - Jedyny dziś skuteczny sposób, by stać się niepodatnym to zaszczepienie - dodał.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia szczepienia Adam Niedzielski

Ponad 16,7 mln Polaków w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. MZ podało nowe dane

W Polsce wykonano ponad 33,4 mln szczepień przeciw COVID-19. W pełni zaszczepionych jest ponad 16,7 mln osób. Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że osoby, które miały niepożądane odczyny po pierwszym szczepieniu, będą mogły przyjąć inną szczepionkę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepionka Ministerstwo Zdrowia Michał Dworczyk Adam Niedzielski

Minister zdrowia: czwarta fala będzie się rozpędzała, jesteśmy w punkcie przesilenia

- Zegar tyka i dochodzimy do punktu, w którym przyszłość jest określona przez nasze zachowanie. Jeżeli nie będziemy kontynuowali intensywnej akcji szczepień, to skazujemy się na większą liczbę zakażeń i na stosunkowo szybsze wystąpienie czwartej fali koronawirusa - powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus wirus zdrowie Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia Michał Dworczyk

Pomoc dla Szpitala Południowego w Warszawie. Prezes NFZ: trwają rozmowy

- Trwają rozmowy dotyczące dalszej pomocy Szpitalowi Południowemu w Warszawie - zapewnił w czwartek prezes NFZ Filip Nowak. - Dyrektor oddziału wojewódzkiego jest na bieżąco w kontakcie z panią prezes, która teraz zarządza szpitalem i myślę, że możemy być spokojni, jeśli chodzi o przyszłość - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA mazowieckie Warszawa szpital narodowy fundusz zdrowia Rafał Trzaskowski Mateusz Morawiecki Adam Niedzielski COVID-19 NFZ