X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adam Niedzielski

Szczepienia uczniów. Szefowie resortów zdrowia i edukacji kierują specjalny list do dyrektorów szkół

Minister zdrowia Adam Niedzielski oraz minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek skierowali do dyrektorów szkół list w sprawie szczepień dzieci przeciwko COVID-19. Jak przekazał rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz, "w liście jest jasno wskazane jak skuteczne i bezpieczne są szczepionki".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepienia edukacja Ministerstwo Zdrowia Ministerstwo Edukacji i Nauki Adam Niedzielski Wojciech Andrusiewicz Przemysław Czarnek szkoła rodzice dzieci

Obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19? Jest stanowisko szefa MZ

- Jeśli zagrożenie epidemiczne będzie nadal duże, pewnie taka decyzja będzie w końcu podejmowana, ale na tę chwilę nie ma takich przesłanek i żadne państwa też nie podejmują tej decyzji - tak do ewentualnego obowiązku szczepień przeciw COVID-19 odniósł się szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce COVID-19 POLSKA szczepienia - raport szczepienia koronawirus Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia społeczeństwo

Nowe limity osób w restauracjach i hotelach. Szef MZ wyjaśnia

- Zostanie zwiększona liczba kontroli, które są skierowane do przedsiębiorców. Jeśli będziemy widzieli, że są przekroczone limity osób, to nałożona będzie odpowiednia kara czy mandat dla prowadzącego działalność gospodarczą - zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Koronawirus w Polsce COVID-19 obostrzenia Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia gastronomia hotel restauracja GOSPODARKA

Konferencja ministra zdrowia. "Stworzyliśmy alertowy pakiet obostrzeń"

W związku z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa minister zdrowia ogłosił "alertowy pakiet covidowy". W ramach pakietu wprowadzono zakaz lotów do siedmiu państw afrykańskich. Osoby, które będą wracały z tych krajów, będą miały wydłużoną kwarantannę do 14 dni. Szef MZ zapowiedział też restrykcje krajowe, które obejmują zmiany w limitach osób w miejscach publicznych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Koronawirus w Polsce COVID-19 Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia obostrzenia podróże GOSPODARKA

W grudniu wrócą dodatkowe obostrzenia dot. limitu osób? Minister zdrowia wyjaśnia

- Od początku grudnia planowane jest wprowadzenie obostrzeń. Możliwe jest ponowne ustanowienie maksymalnego limitu osób, które mogą wejść do niektórych miejsc - wynika z zapowiedzi szefa MZ Adama Niedzielskiego. Tematowi obostrzeń poświęcone będzie poniedziałkowe posiedzenie sztabu kryzysowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia COVID-19 Koronawirus w Polsce obostrzenia

Michał Woś: chcemy uniknąć wprowadzania restrykcji covidowych

Michał Woś podkreślił w Polskim Radiu 24, że aktualna sytuacja epidemiczna staje się coraz bardziej niebezpieczna. Dlatego - jak wskazał wiceminister - niezbędne może być ponowne wprowadzenie restrykcji covidowych. - Oczywiście jednak wszyscy chcieliby tego uniknąć - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce POLSKA zdrowie Ministerstwo Zdrowia czwarta fala społeczeństwo COVID-19 Adam Niedzielski sars-cov-2