X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Adam Dobrzyński

"Co nam w duszy gra". Piotr Lipka czyli Leepeck

W audycji pojawi się w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Piotr Lipka, bardziej znany jako Leepeck, który w miniony piątek powrócił swoim drugim albumem. Na płycie wśród gości zaproszonych do współpracy, mamy Wojtka Mazolewskiego, ale również Anitę Lipnicką i Natalię Przybysz. Produkcją płyty zajął się Jurek Zagórski, który odpowiada też za brzmienie płyt Natalii Przybysz, Muńka Staszczyka czy  Krzysztofa Zalewskiego.
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Arek Lerch i kwartet NVC

Dwa lata po debiutanckich "Obserwacjach", kwartet NVC powraca z nowym materiałem. "Emocj"e, podobnie jak debiut, osadzone są na rozimprowizowanych partiach saksofonu, jednak tym razem swoboda wykonawcza została ujęta w mocno określone ramy aranżacyjne. O tych zmianach, pracy nad płytą i nowych projektach opowie w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom członek grupy Arek Lerch.
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński piosenka radio dzieci

"Co nam w duszy gra". Rafał Brzozowski

Lato kończymy "z przytupem". Trochę po części dzięki fantastycznym nowościom ostatnich tygodni, trochę za sprawą obecności w Studiu Plenerowym Polskiego Radia Dzieciom Rafała Brzozowskiego. Analizujemy jego występ w Eurowizji i zapraszamy do wysłuchania jego premierowej - baardzo przebojowej piosenki, która zapowiada wielki comeback Rafała nowym albumem jeszcze tej jesieni! 
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci Rafał Brzozowski

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Jorgusie i Yeyku czyli zapraszamy na Śląsk!

Plenerowe Studio Polskiego Radia Dzieciom tym razem ze Śląska - z Łazisk Górnych koło Mikołowa. To z nich pochodzi zespół kabaretowo-muzyczny "Jorgusie", tworzony od blisko 40 lat przez braci Jerzego i Marka Moskała. Obaj opowiedzą o swoich początkach, o licznych współpracach - będzie gwara śląska, będą też śląskie kawały ;) I będzie też zapowiedź współpracy, bo Jorgusie niebawem zaczną do "Muzycznych podróży" przygotowywać swoje (15- minutowe!) ślonskie godki!
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński piosenka radio dzieci

"Co nam w duszy gra". Jacek Horta

W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się muzyk, performer, kompozytor i autor tekstów - Jacek Horta. Nie tylko opowie o swojej pięknej debiutanckiej płycie "Ocean myśli" ale poruszy także bardzo trudny temat uzależnień. A w jego przypadku mówimy o uzależnieniu krzyżowym. Opowie też o całym piekle z tym związanym, o znalezieniu piękna w sobie, o tym jak ważna jest samoakceptacja i o tym, że  "każdego dnia warto robić wszystko, żeby się udawało". 
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci