X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nie tylko koronawirus. Kiedy i jakie leki przeciwgorączkowe powinniśmy przyjmować?

– W przypadku koronawirusa bardzo dużo uczymy się z dnia na dzień. Kwestia dotycząca ibuprofenu to konsekwencja doniesień, które pojawiły się w kilku krajach na świecie – wyjaśnia dr Łukasz Durajski. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Pormezz
O Audycji

Tytuł Prawdy sprawdzone 20 marca godz. 08:21
Autor Gabriela Darmetko
Opis

Kilka dni temu świat obiegła opinia, że ibuprofen, substancja będąca składnikiem wielu leków przeciwzapalnych, może pogarszać stan zakażonych koronawirusem. Jak się okazuje, pacjenci, którzy otrzymywali go w czasie choroby, mieli jej cięższy przebieg. Światowa Organizacja Zdrowa zaleca podawanie pacjentom mającym objawy COVID-19 paracetamolu. 

– Zwracajmy uwagę na to, żeby przyjmować leki przeciwgorączkowe, kiedy mamy temperaturę powyżej 38 stopni. Poniżej to stan podgorączkowy – przypomina dr Łukasz Durajski

Playlista
Tagi

Playlista