X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak wygląda druga strona Księżyca?

– W 1973 roku zespół Pink Floyd wydał płytę "The Dark Side of the Moon". Czy muzycy zastanawiali się, jak wygląda druga strona Księżyca? Czy rzeczywiście jest tam ciągle ciemno? – mówiła zapraszając na audycję Gabriela Darmetko. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: adege/Pixabay
O Audycji
Tytuł Prawdy sprawdzone 11 stycznia godz. 07:46
Autor Gabriela Darmetko 
Opis 

– Jeśli Słońce oświetla jedną stronę Księżyca, to oczywiste jest, że ta druga jest nieoświetlona – mówi dr Weronika Śliwa z Centrum Nauki Kopernik. – Wbrew temu, co sobie myślimy, obydwie półkule naszego naturalnego satelity doświadczają dnia i nocy – dodaje. 

Playlista
Tagi
Playlista