X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Sting, ska i koncerty w "Reggaeneracji"

"44/876" to wspólny album Stinga i Shaggy'ego wydany 20 kwietnia 2018 roku.
Fragment okładki płyt Stinga i Shaggyego
Fragment okładki płyt Stinga i Shaggy'egoFoto: mat. promocyjne
O Audycji

Tytuł Reggaeneracja 04.11.2019 04:00
Autor Ola Budka
Opis

Tytuł odnosi się do telefonicznego kodu kraju dla Wielkiej Brytanii (+44) i kodu północnoamerykańskiego dla Jamajki (+1 876). Tuż po krakowskim koncercie Stinga przypomnieliśmy płytę "44/876", która była podróżą z Wielkiej Brytanii na Jamajkę. 

W programie rozdaliśmy również wejściówki na Gdańsk Ska Jamboree. To nie tylko koncerty, ale też wieloaspektowa promocja kultury ska. Jako platforma dla spotkania ludzi mocno osadzonych w środowisku, ale też po prostu zaciekawionych różnymi gatunkami muzycznymi, festiwal prezentuje modę wyróżniającą środowisko ska (kiermasz rękodzielników, pchli targ, miejsce do wymiany odzieży i różnych akcesoriów), pozwala zaopatrzyć się wydawnictwa muzyczne (giełda płyt – zarówno nowych wydawnictw, jak i archiwalnych nagrań na winylach czy kasetach) czy nauczyć się skankowania – specyficznego sposobu tańczenia do muzyki ska.

Gdańsk Ska Jamboree vol. 3 (Slim Edition) odbędzie się 16 listopada 2019 r. Zapraszamy do gdańskiego klubu Protokultura - Klubu Sztuki Alternatywnej. Na zewnątrz zapewne będzie zimno i mokro, ale za to w środku czekają na koncerty, tańce, spotkania po latach, drobny handel i inne uciechy. Zagrają: DZUD, Wersja De Lux, 3CITY Stompers, Vespa, The Uppertones, Cała Góra Barwinków, Skabalaba.

Ponadto w audycji, jak zwykle, cotygodniowe cykle: "Regaty", "Moja droga" i "Ze starego regału" (ten, zgodnie z lejtmotywem, w wersji ska), listy od słuchaczy i poweekendowa poniedziałkowa regeneracja.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Playlista
Tagi
Playlista