X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Reggaeneracja: start!

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 06:00
W poniedziałkowy poranek budzimy słuchaczy dźwiękami reggae.
Audio
Ola Budka
Ola BudkaFoto: archiwum prywatne

Zapewniam, od dzisiaj poniedziałkowa kawa może być bezkofeinowa – reggae bowiem skutecznie obudzi wszystkich słuchaczy Trójki. Starałam się o to, by było bardzo nastrojowo i bardzo energetycznie, choć dla fanów roots reggae (a do takich zalicza się sama prowadząca) także znalazło się miejsce. Zresztą miejsce znajdzie się dla wszystkich – również dla tych, z którym reggae nie po drodze. Moim zadaniem jest towarzyszyć państwu o świcie zgodnie z Trójkową, budzikową tradycją. Nie zabraknie więc stałych punktów, takich jak prognoza pogody czy kontakt ze słuchaczami – w końcu o tej porze lepiej wstaje się w większym gronie.

Dlaczego reggae? Bo tej muzyki na naszej antenie do tej pory było zdecydowanie zbyt mało. Reggae słucham już od wielu, wielu lat, tak naprawdę to od początku mojego świadomego słuchania dźwięków. Zaczęło się od pokoju nastolatki, potem miałam najwspanialszą przygodę z zespołem Sunflowers, wiele festiwali w Zbicznie (czy ktoś go jeszcze pamięta?), Płocku, Ostródzie, Wrocławiu. I tak oto pasja doprowadziła mnie przed mikrofon Programu III, gdzie gram moją ukochaną muzykę.

Wszystkich słuchaczy zapraszam do kontaktu ze mną, wkrótce ruszy oficjalny adres mailowy audycji, a dla znajomych i nieznajomych muzyków będzie to także adres, na który będzie można mi podsyłać swoją muzykę. Młode kapele reggae bardzo mile widziane!

Big Up! 

***

Tytuł audycji: Reggaeneracja
Prowadząca: Ola Budka
Data emisji: 9.09.2019
Godzina emisji: 4.00

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA